Eladó ingatlanok (128552 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 552 db
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (79699224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Kertvárosi nyugalom, városhoz közel ikerházfél saját kerttel eladó! Eladó egy remek elosztású, 2000-es évben épült, kétszinte...
117 000 000 HUF
906 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői külterületi telek hirdetés (76743762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3935 m2
Szobaszám: n/a
Tápiószecsőn eladó egy panorámás, 3935 m2-es zártkerti telek! A telek művelési ág alól kivont terület, nem kell kifüggeszteni...
5 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (49461714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napelemes otthon fűthető medencével és bővítési lehetőséggel Budapest XVII. kerület, Gyöngytyúk utca Budapest egyi...
137 500 000 HUF
1 403 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (25549794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljesen felújított családi ház Monoron, a Telepi részén Saroktelek, kiváló elhelyezkedés! Monoron, a Telepi városrész...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (37586946)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 226 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű, kétszintes ikerházfél Vecsés központjában modern kialakítás, saját garázzsal, terasszal és udvarrésszel! Ve...
159 000 000 HUF
1 135 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (13322963)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 5
Vecsés központi részén önálló családiház Vecsésen várja új lakóit egy 200 négyzetméteres önálló családiház mely a 2000-es évek...
149 990 000 HUF
710 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (95937332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (27795652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű 100nm-es lakás KOCSIBEÁLLÓVAL. Pest megyében, Monor közkedvelt részén, egy csendes mellékutcában található. ...
78 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori külterületi telek hirdetés (34977794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9411 m2
Szobaszám: n/a
Monor külterületén eladó egy 9411 m2-es mezőgazdasági TELEK! Helyileg a 4-es út mellett helyezkedik el. Akár a 4-es út felő...
300 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (84433325)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Energiatakarékos okos családi HÁZ! Eladásra kínálunk Mendén, egy minden igényt kielégítő, magas műszaki tartalommal, parkosít...
153 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (97977348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen kínálok megvételre egy tégla építésű házrészt 315 nm saját kertel. Az ingatlan 1990-ben épült beton alapon tégla fal...
71 500 000 HUF
831 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (72548328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 5
Üllőn, családi házas környezetben eladó egy 150m2-es, földszintes elrendezésű, ötszobás, összkonfortos családi ház, 648m2-es te...
107 900 000 HUF
719 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (48831486)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén a Városháza szomszédságában, eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. Nagyon jó elosztá...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83129265)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Páratlan lehetőség! ! ! ! A 17. kerületben eladásra kínálok egy kiváló állapotban lévő családiházat 116 000 000Ft! A ház 70n...
116 000 000 HUF
1 657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (55998889)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
Monoron közel a Péteri úti m4 felhajtóhoz, barátságos utcában eladó 52 m2-es, önálló családi ház 539 m2-es telken. A ház a 70...
47 990 000 HUF
940 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (94931371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (78847824)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Gyömrőn, a madárcsicsergős környezetben. Az ingatlan távola város zajától ám mégis kiváló megközelítési lehetősé...
39 990 000 HUF
370 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (52247993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 5
149 000 000 HUF
1 064 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői külterületi telek hirdetés (94693395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3018 m2
Szobaszám: n/a
Tápiószecsőn eladó egy panorámás, 3. 018 m2-es zártkerti telek! Tehermentes, 1/1 tulajdonú, szántó besorolású, kifüggesztéses...
1 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői külterületi telek hirdetés (48323652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12500 m2
Szobaszám: n/a
Gyömrő külterületén eladó 12 500 m2-es mezőgazdasági TELEK! Szántóföldekkel körbevett terület. Egy számon nyilvántartott tel...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?