Eladó ingatlanok (128552 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 552 db
Eladó Sződligeti családi ház hirdetés (73353494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sződliget kedvelt Dunai oldalán, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy egyszintes, 150 nm-es, kiváló elosztású családi ...
179 900 000 HUF
1 199 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (57455472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
XVII. kerületben: rákoskerten, eladó egy körbejárható, jó állapotú, földszintes, 137 m2-es családi ház, 380 m2-es TELKEN. AZ ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (36935499)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A XVI. kerület kedvelt részén, Sashalmon, családi házas övezetben kínálunk megvételre egy 57 nm-es, 2 szobás, gardróbos tégla l...
71 900 000 HUF
1 261 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (21513855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk az Ó utcában egy 70 m²-es, jó állapotú, 1. emeleti lakást, amely praktikus elrendezésének és kiváló adottsága...
109 900 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (82369885)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
A XVII. kerületben, rákoskeresztúron eladó egy 120 m²-ES ikerház fél és egy 51 m²-ES ház, amelyek két generáció számára lettek ...
119 900 000 HUF
701 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (95736326)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 5
Fót, Ófalun épült ikerház utcafronti lakása eladó! Az ingatlan hasznos alapterülete 81, 28 nm + 10 nm terasz, a földszinten a...
89 900 000 HUF
1 109 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (56435983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kíváló BEFEKTETÉS! II. kerületben, Budagyöngye Bevásárlóközpontban eladó egy 16 nm-es, teljesen felújított, saját klímával el...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72543694)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó galériás lakás a Nagymező utcában – kiváló lokáció! Budapest VI. kerületének szívében, a közkedvelt Nagymező utcában kí...
61 900 000 HUF
1 719 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (36357446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Luxus, kényelem, energiahatékonyság – egy helyen! Olyan házat keres, ahol minden a kényelmét szolgálja? Szigetszentmiklós cse...
280 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (79515452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 290 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Szolnokon a Tószegi út környékén egy kétgenerációs, két különálló lakrészből álló rendezett környezetben lévő,...
44 900 000 HUF
415 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (64891247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 7
Gödöllőn, a központhoz közel, folyamatosan karbantartott, újszerű állapotú, nappali + 6 szobás, garázsos családi ház eladó! A ...
159 000 000 HUF
935 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (52393462)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újváros városrészében, egy tízemeletes, rendezett társasház 8. emeletén kínálunk megvételre egy 35 nm alapterületű, j...
31 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (33515997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1046 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Rozsrétszőlő városrészében kínálok megvételre egy belterületi építési telket a következő feltételekkel: - 1046 m2 ...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (93994443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Belvárosától pár perces autóútra, Szitásdomb új kialakítású részén épülő 35 lakásos társasházban különböző alapterületű la...
61 743 500 HUF
1 029 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (64372544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Baja belváros közeli, közkedvelt utcájában eladó egy téglaépítésű lakás, amely ideális otthon annak, aki nem ...
80 000 000 HUF
655 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (33785733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 5
Eladók új építésű különálló házak Kiskunlacházán! a hirdetésben szereplő ház 98 nm, nappali+4 szobás, kertkapcsolatos otthon! ...
78 000 000 HUF
795 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (74924547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Új építésű, önálló családi ház dunakeszin – egyedi igények szerint, magas műszaki TARTALOMMAL. Dunakeszi egyik nagyon jó adot...
169 900 000 HUF
1 415 833 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (13463563)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 4
Városközponthoz közeli családi ház Maglód csendes utcájában Maglód nyugodt csendes utcájában, mégis a városközponthoz közel me...
84 990 000 HUF
696 639 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyedi garázs hirdetés (34644997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A casanetwork balatonfüredi irodája eladásra kínálja a 2801-es számú, Balatonfüred központjában található GARÁZSÁT. A casanetw...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (43541724)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A casanetwork balatonfüredi irodája eladásra kínálja a 2800-as számú, központi helyen található lakását  BALATONFÜREDEN. A cas...
64 900 000 HUF
1 046 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?