Eladó ingatlanok (127971 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 127 971 db
Eladó Martfűi családi ház hirdetés (55332457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 6
A  martfűi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Martfűn egy 183 m2-es családi házat. A felújításra váró ingatlan három r...
38 000 000 HUF
207 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai tanya hirdetés (63395593)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: n/a
A Teleki és Fia értékesítésre kínálja Gombán a tóra néző kilátással ezt a tehermentes 140 nm. -Es elkerített és földművelési ág...
29 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszajenői egyéb üzlethelyiség hirdetés (84739476)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A CasaNetWork Ingatlanhálózat (cnw) eladásra kínálja a 174602201 id számú ingatlant!  A 374 nm telken található egy 200 nm-es t...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői telephely hirdetés (28335398)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
A CasaNetWork Ingatlanhálózat (cnw) eladásra kínálja a 174602200 id számú ingatlant!  Az 1445 nm telken található egy 220 nm-es...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki fejlesztési ipari terület hirdetés (32598145)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6189 m2
Szobaszám: n/a
A CasaNetWork Ingatlanhálózat (cnw) eladásra kínálja a 174602199 id számú ingatlant!  Az ipari ingatlan Szolnokon a Barázda úto...
27 850 500 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai tanya hirdetés (74474235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 14139 m2
Szobaszám: n/a
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja ezt a csodálatos helyen fekvő 1, 4 ha alapterületű erdős, fás, szántó területen ...
39 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tanya hirdetés (43533859)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Békéscsabán az elkerülőről is megközelíthető 110 nm-es tanya 5000 nm-es bekerített telekkel. Az épület jó állapotú. Kiváló lehetőség telephelynek, vállalkozásnak is.
33 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tanya hirdetés (78359292)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1707 m2
Szobaszám: n/a
Pakson a Vácikában eladásra kínálok egy telket. Az 1707 m2-es külterületi telek területi szabályozása szerint, a terület 1/3 ...
21 450 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (95224377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, nagy kirakati portálos ÜZLETHELYISÉG Kispest Óváros részében kínálunk eladásra egy 66, 07 nm-es üzlethe...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi egyéb lakás hirdetés (42135975)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Paks, főutcáján 56, 5 m2-es új építésű üzlethelyiség ELADÓ! Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően a főutca legfrek...
74 000 000 HUF
1 321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi egyéb lakás hirdetés (76771495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Paks, főutcáján 61, 5 m2-es új építésű üzlethelyiség ELADÓ! Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően a főutca legfrek...
79 000 000 HUF
1 295 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ópusztaszeri tanya hirdetés (76897878)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 26428 m2
Szobaszám: n/a
Különleges tanya eladó Ópusztaszeren! Amikor a szív legalább négyszer megdobban ebben az ingatlanban… 1. a halastó 2. a boros...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Héhalomi tanya hirdetés (54437877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 308 m2
Telekterület: 15662 m2
Szobaszám: n/a
Az eladó Majorság 15. 662 Nm-es telken fekszik és Pest-től nem egész egy óra alatt megközelíthető. Az M3-as autópályától 16 km...
210 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi egyéb lakás hirdetés (32383834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Üzlethelyiség Sarkad Város Központjában - Tökéletes Lehetőség Vállalkozásod Számára! Eladó Sarkad város szívében, frekv...
2 200 000 HUF
146 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyársapáti tanya hirdetés (62129544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2305 m2
Szobaszám: n/a
Természetközeli, kétgenerációs tanya eladó Nyársapát külterületén Eladó Pest megyében, Nyársapát határában egy kivételesen jó ...
32 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb lakás hirdetés (38565443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon ingatlan és hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros belvárosában található 33 nm-es üzlethelyiséget. Az inga...
8 900 000 HUF
269 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tanya hirdetés (73543914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 369 m2
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: n/a
ÁRCSÖKKENÉS! UDVARHÁZ az erdő SZÉLÉN! Bács-Kiskun megyében, Lajosmizse külterületén eladó egy fantasztikus, 2005-ben épült, n...
119 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői tanya hirdetés (73718346)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 4101 m2
Telekterület: 4101 m2
Szobaszám: n/a
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Csemő tanya világában aszfaltos út mentén ezt a 4101 nm. -Es tanya ingatlant. A...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi tanya hirdetés (77594349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: n/a
Vízparti nyaraló eladó! Mezőberény külterületén vízparti nyaralót kínálunk eladásra. Autóval pár percre Mezőberénytől a Bold...
26 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ásotthalomi tanya hirdetés (12392749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 6475 m2
Szobaszám: n/a
Eladó tanya az erdő ölelésében – Vállalkozásra, családi gazdálkodásra is kiválóan alkalmas! Ásotthalom híres tanyavilágában, ...
41 900 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.