Eladó ingatlanok (128730 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 730 db
Eladó Győri panel lakás hirdetés (24734447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok egy 3. emeleti (4 emeletes tömb) 3+egy fél szobás felújított panellakást Marcal1-en. A lakás teljesen üres...
65 000 000 HUF
955 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömösi egyéb üzlethelyiség hirdetés (89967973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok a Dunakanyar egyik kedvelt településén, Dömösön egy építési telket. A saroktelek a község központjában, a ...
29 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (25233337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 5
Kivett lakóház, udvar eladó Nyíregyháza-Sóstóhegy – Kulcsrakész álomház 683 m² kerttel, 3 hónapon belül költözhető! - Felújít...
105 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (67352784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 4000 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Oroson eladó egy 4000 m²-es telek, melyen egy elbontandó vályogház van jelenleg. Közművek: Villany a telken belü...
19 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (42345675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza abszolút belvárosában kínálunk megvételre egy 79 m²-es, jelenleg irodaként használt, de lakásként nyilvántartott in...
70 000 000 HUF
886 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (43443779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem! Bérbe adott üzlethelyiség ELADÓ NYÍREGYHÁZÁN! Nyíregyházán, egy 2004-ben épült, tégla szerkezetű társash...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (52835344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén, a Jedlik Ányos úton eladó egy 49 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás az épület 4. emeletén. Az ingatlan tehermentes...
9 500 000 HUF
193 877 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33573754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, Heves vármegyében, Mátraderecskén található 117 m²-es, felújított csal...
35 000 000 HUF
299 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (55394654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó egy különleges téglalakás Salgótarján szívében, amely most építés alatt áll. Az ingatlan alapterülete 257 négyzetméter, í...
69 900 000 HUF
271 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni lakóövezeti telek hirdetés (51365747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel Salgótarján egyik legígéretesebb építési telkét, amely ideális lehetőséget kínál álmai otthonának megvalósítására. ...
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni lakóövezeti telek hirdetés (29334386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Salgótarján szívében egy kiváló lehetőségekkel bíró építési telek, amely ideális választás lehet álmai otthonának megvaló...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni lakóövezeti telek hirdetés (59793196)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Salgótarjánban egy kiváló lehetőségeket rejtő építési telek, amely ideális választás lehet álmai otthona megvalósításához...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni lakóövezeti telek hirdetés (74436497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1689 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Salgótarján szívében egy nagyszerű építési telek, amely ideális lehetőséget kínál álmai otthonának megvalósítására. a tel...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyargéci lakóövezeti telek hirdetés (43332143)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Magyargéc településen lévő 495 nm-es belterületi te...
500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (67975799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 108 nm-es, 5 szobás,...
94 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (88644813)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 112 nm-es, 5 szobás,...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (77112835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 91 nm-es, 4 szobás, ...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (87742348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 94 nm-es, 4 szobás, ...
86 500 000 HUF
920 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (75457464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 4
Dunaharaszti egyik legkedveltebb luxus lakóparkjában, a Tópark Lakóparkban kínálunk eladásra, egy 2024-ben dupla fallal épült, ...
145 900 000 HUF
1 389 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (64857651)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vác Belvárosában, frekventált helyen üzlethelyiség tulajdon joga eladó. Az üzlet kiszolgáló helyiségekkel együtt 127 m2, mely á...
139 000 000 HUF
965 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal