Eladó ingatlanok (128731 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 731 db
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (38997357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 17285 m2
Szobaszám: 5
Hernádon lovasbirtok eladó! a természet és az állatok szerelmeseinek ajánlom figyelmébe, ezt a 17285nm nagyságú 137, 38nm haszn...
87 000 000 HUF
635 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (43323387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
2021-Ben épült, modern földszinti lakás saját kerttel várja új tulajdonosát! Halásztelek csendes, családias részén eladó egy hi...
104 900 000 HUF
1 092 708 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Inárcsi ikerház hirdetés (75731129)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1279 m2
Szobaszám: 4
Otthon kulcsrakészen, Inárcs szívéből! Inárcs kiváló részéről kerül most meghirdetésre, két darab ikerház fél, melyből a szeren...
89 000 000 HUF
946 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (47337584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 96 nm-es téglafalazatú ikerházfelet. Az ing...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (39853233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 95 nm-es téglafalazatú ikerházfelet, saját ...
98 000 000 HUF
1 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48236974)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 6
XVI. Ker. Eladó egy több funkciós hasznosításra alkalmas családi ház, amely lakhatási és vállalkozási szempontból egyaránt kiem...
249 000 000 HUF
498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (79683363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószentmártonban egy 45 m2-es ház. Az ingatlan tégla építésű, kialakításra került benne közlekedő, nappali, konyha, fü...
26 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (45633356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön bejárat, két külön erkély akár két lakás is kialakítható. Befektetésnek, rendelőnek vagy irodának is ideális lehetős...
180 000 000 HUF
1 914 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95927969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes dunai panorámás luxus kivitelezésben felújított 91-nm-es lakás ELADÓ! 2. kerület frekventált részén a Bem József utcá...
289 000 000 HUF
3 175 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64255242)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! 2 Ker. Mammut mellett, eladó egy bruttó 409nm-es tetőtér, mely befektetők számára sok lehetőséget tartoga...
115 000 000 HUF
281 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67853443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló helyen, Pasarét szívében a Torockó tér szomszédságában, csendes mellékutcában eladó ez a napfényes, 2. emeleti, erkélyes...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (85922385)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás, 4 szobás lakásteraszokkal, saját kertrésszel ELADÓ! Adyliget panorámás, sík utcájában, 1991-ben 820 nm-es kertben é...
158 000 000 HUF
1 362 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54348643)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2012-ben Átadott Tetőtéri Lakás Erzsébettelepen 66, 5 m² nettó / 91, 5 m² bruttó alapterület! Budapest közkedvelt Erzséb...
89 500 000 HUF
1 335 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48479983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-t...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95443572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. Újlipótvárosban, újszerű, csendes, belső kertre tekintő, 47 nm-es amerikai konyhás nappali plusz egy hálós, erkélyes laká...
105 000 000 HUF
2 234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74676561)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Marina parton! A XIII. kerület egyik legnépszerűbb részén, a Danubius utcában elérhető egy 9. emeleti, 53 m²-es...
115 000 000 HUF
2 169 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84464968)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy tégla építésű lakást Újlipótváros szívében. Ez a világos otthon egy négyemeletes épületben található, aho...
124 900 000 HUF
1 601 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53499253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern lakás eladó a Lehel utcában! 2023-Ban épült, geotermikus fűtésű társasházban kínálok megvételre egy 52 m²-es, belső ke...
115 000 000 HUF
2 211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13181938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok közvetlen a Westend bevásárlóközpont szomszédságában egy 107nm-es polgári szép állapotú lakást! Az ingatlan ...
139 000 000 HUF
1 299 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38663227)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-be...
110 825 000 HUF
1 539 236 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal