Eladó ingatlanok (128732 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 732 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41873744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó exkluzív, panorámás lakás a Corvin sétányon! Kivételes lehetőség a Corvin sétány szívében! Eladó egy 75 nm-es, 3 szobás...
360 000 EUR
1 730 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34724134)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes saroklakás a PALOTANEGYEDBEN! Az ingatlan a VIII. kerület legjobb részén a palotanegyedben található, egy ren...
99 000 000 HUF
1 302 631 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (29497537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Corvin100 – 100 méterre a Corvin Plazától KÖLTÖZHETŐ 442-es lakás Valódi presztizs értékkel bír Budapest új belvárosában, az ...
88 504 000 HUF
1 609 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (31485833)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bazilika közelében komfortos otthon vagy kiváló befektetés! 3 Hálószoba 2 fürdő légkondicionált lakás amerikai konyha prémium...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74123335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető teljesen felújított napfényes tágas lakás várja első lakóit vagy befektetőjét. Főbb adatok: Alapterület: 7...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csomádi családi ház hirdetés (32581593)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó új építésű nappali + 4 szobás családi ház Csomádon! Csendes, zöld környezetben, mégis Budapesthez közel kínálunk megvétel...
149 000 000 HUF
1 284 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (89244358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Megvételre kínálunk egy 46 m²-es, remek elo...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (47393767)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 248 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 6
Ö N Á L L Ó C S a L Á D I H Á Z R Á K O S S Z E N T M I H Á L Y O N Pár szó az ingatlanról: - Közel 240 nm-es téglaépítésű csa...
215 000 000 HUF
866 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (25247344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 5
Tisztelt Érdeklődő! Ha a XV. kerület kertvárosában szeretne lakni Ha olyan ingatlant keres amely 2018-ban teljes körű felújí...
162 000 000 HUF
1 296 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (24437874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A 2024-ben átadott, téglaépítésű, belsőparkos társasházban eladó egy modern, legfelső szintenn található, 103 m²-es, déli tájol...
152 000 000 HUF
1 475 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43343355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakásFerencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a nyü...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34832369)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten a közkedvelt Dugonics lakótelepen, egy 56nm-es, 1+2 szobás, kilencedik emeleti, nyugati fekvésű, közepes állapot...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23967353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálunk megvásárlásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú la...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (52823383)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 6
Debrecen nyugati városrészén, a Fészek lakóparkban csendes, kis lakóközösségű zsákutcában eladó egy ikerház fele. Amit a házr...
150 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85623446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert frekventált részén, a Lidl közvetlen közelében eladó egy 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás egy re...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (66774655)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecelen a Hunyadi János utcában egy 90 nm-es, felújítandó családi ház. Az ingatlan 1083 nm területen fekszik, alapja tégl...
15 500 000 HUF
172 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (87639493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 847 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskőrösön az Akácfa utcában, egy 110 nm-es, 3 szobás, nagyon jó állapotú és szerkezetű családiház. Az ingatlan beton ala...
51 990 000 HUF
472 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (79187332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskőrös belvárosában, a Kossuth Lajos úton egy 200 nm-es, 1 szintes, polgári stílusban épült családiház. Az ingatlan jó ...
65 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53585438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (74898798)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 911 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tökéletes, stílusos családi ház Kiskőrösön a Béke utcában, amely vállalkozási lehetőséggel, külön gazdasági épületrés...
150 000 000 HUF
700 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal