Eladó ingatlanok (128630 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 630 db
Eladó Diósdi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (44965744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőség – üzlethelyiség eladó új építésű LAKÓPARKBAN! Eladásra kínálunk egy frekventált, központi elhely...
45 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi egyéb lakás hirdetés (31977979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség – új építésű, erkélyes lakás, Diósd kedvelt részén! Diósd közkedvelt, városközponthoz közeli rés...
79 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Diósdi egyéb lakás hirdetés (36537743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
77 500 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári hétvégi ház hirdetés (32753133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 3
Ha olyan helyet keresel, ahol a madárcsicsergés az ébresztő, a friss levegő pedig mindennapos luxus, akkor ez a Toponár városré...
24 500 000 HUF
612 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72944793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34159997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest központi részén, Herminamezőn szuper lakás! Eladó egy 1, 5 szobás bútozott, gépesített lakás az Ilka utcában. Az ign...
62 900 000 HUF
1 655 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (54545196)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ikerház eladó Nagytarcsa Felsőrét lakóparkban. Azonnal költözhető, modern és világos ikerház eladó Nagytarcsa kedve...
130 700 000 HUF
1 107 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84383556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-be...
119 350 000 HUF
1 634 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (85438444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54252391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy magasemeleti, világos és tágas, nagypolgári saroklakás, melyből gyönyörű kilátás nyílik a Budai-hegyekre, a környező ...
130 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (21357737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Vaskapu utcában eladó egy 4. emeleti, belső udvarra néző lakóparki lakás. Az ingatlan 44 m2-es, egy szobás, klímával felszere...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75414734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Ferenc tér 1. Szám alatt eladó egy jó állapotú, 105 m²-es, 4. emeleti, l...
130 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29934439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a IX. kerület szívében, a Mester utca és Bokréta utca sarkán eladó egy 43 m2-es, frissen és teljes körűen felújítot...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55634613)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálok eladásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú lakást. ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (46754457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32583625)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest egyik legelőkelőbb részén, a II. kerületi Pasarét egy csendes, hangulatos mellékutcájában kínálunk megvételre egy 66 m...
73 000 000 HUF
1 106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (47437924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budai hegyekre panorámás, 61 nm 2 szobás, erkélyes, csendes, világos azonnal költözhető lakás Eladó! a József Attila lakótelep ...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (41748693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, kiválóan alakítható lakás hatalmas terasszal a Bartók Béla úton a Kosztolányi Dezső térnélA Bartók Béla úton, az U...
82 900 000 HUF
1 337 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (24224746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Ahol a luxus és a természet találkozik prémium ikerház a 22. kerület SZÍVÉBEN! Vágyik egy olyan otthonra, ahol a város zaja meg...
168 000 000 HUF
1 253 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (24271994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 63 m²-es utcafronti üzlethelyiség a IX. kerületben, a Gyáli úton. A IX. kerület frekventált részén, a Gyáli úton kínálu...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal