Eladó ingatlanok (129377 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 377 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (83543692)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalota és Újpest találkozásánál, egy fejlődő, dinamikus városrészben kínáljuk egy modern, 27 lakásos társasház utolsó elérhet...
89 990 000 HUF
1 285 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (99845443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (92773313)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy 2003-ban épült, alacsony rezsivel rendelkező, 350 m2-es, 7 szobás, 2 szintes, 4 fürdőszobás ház a 15. kerületben 735m...
350 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34928363)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dunai Panorámás! Eladó a 13. kerületben a Marina Parton, a most épülő Duna Terasz Grande-ban egy 87m2+ 113m2-es, 3. emeleti, 4 ...
213 000 000 HUF
2 448 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45164776)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Néhány éve átadott, újszerű ingatlanKiváló elhelyezkedésű, csendes lakás, közel az Állatorvosi Egyetemhez. a 3. emeleti, világo...
124 000 000 HUF
1 797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25179477)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Panorámás loft stílusú okos otthon a NYUGATINÁLBudapest 13 kerületében, Újlipótvárosban eladó 160 m2, 6+1 szobás, 3 fürdőszobás...
290 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43429659)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18186252)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Újlipótvárosban, Phönix házban emeleti 4 szobás, dupla komfortos, dupla erkélyes lakás! Tulajdoni lapon 138m2, val...
199 000 000 HUF
1 463 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (45225732)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos állap...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27342959)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt körn...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi egyéb ipari ingatlan hirdetés (89353722)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kivételes Lehetőség Újpesten - Bevezetett Büfé és Műhely Eladó! Budapest szívében, Újpesten, a történelmi régi bőrgyár területé...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (32324433)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 75 nm-es, 2 szobás kertes ház Erdőkertesen, csendes utcában, de a központhoz közel. A ház egy 1 073 nm-es összközműv...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53415934)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben eladó egy duplex, tetőteraszos és erkélyes lakás, gyönyörű, belső parkkal rendelkező 2002-ben épült TÁRSASHÁZBA...
493 000 EUR
1 877 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (46694279)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt a ritkán adódó lehetőséget, hogy tulajdonosa lehessen egy ízlésesen felújított, korszerűen felszerelt, többfun...
99 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (85726383)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertvárosban eladó 2, 5 szobás, erkélyes lakás! Kecskemét Műkertváros csendes részén eladó egy 63 nm-es, 1. emeleti...
51 900 000 HUF
823 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83766329)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
99 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (54485782)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1639 m2
Szobaszám: 4
Két generáció együtt, mégis külön? Felújított otthon Szalkszentmártonban! Szeretne a város zajától távol, mégis rendezett körn...
45 500 000 HUF
505 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (55654574)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Két generáció együttélésére alkalmas családi ház eladó Szigetszentmiklós központjában! Pest vármegyében, Szigetszentmiklós köz...
109 000 000 HUF
1 079 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (43175322)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XXI. kerületében, Királyerdőben eladó egy kétszintes, földszint + szuterén kialakítású, ikerházas családi otthon, amel...
75 900 000 HUF
1 084 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63541773)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, napfényes nagypolgári lakás a Corvin-negyed közelében Tágas terek, napfényes szobák és kiváló lokáció – ennél jobb hely...
134 900 000 HUF
1 665 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?