Eladó ingatlanok (129378 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 378 db
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (93593655)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 523 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 14+ 2 fél
Balatonfüreden, 300 méterre a vízparttól, jelenleg hotelként üzemelő, felújított 17 szobás villa ELADÓ! TELJES berendezéssel,...
649 900 000 HUF
1 242 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zebegényi családi ház hirdetés (93185722)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 929 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Zebegény legszebb részén, mesés panorámával, idilli környezetben egy szép nyaralót. Örök panorámával, 950 m²...
98 000 000 HUF
1 960 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (57749396)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Eladó panorámás családi ház Budapest 17. kerületében. Két szint, nyugalom, kényelem, mindez 195nm-en. Budapest 17. kerületé...
199 000 000 HUF
1 020 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34239775)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Páratlan lehetőség! A 17. kerületben eladásra kínálok egy 70 nm-es, kiváló állapotban lévő családi házat, mely 356 nm terület...
116 000 000 HUF
1 657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb ipari ingatlan hirdetés (49753344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 624 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: n/a
Budapest XIV. kerületében, az M3-as közelében, a Komáromi úton kínálunk megvételre egy 1151 nm-es telken álló, 2008-ban épült, ...
495 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (85837326)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy egyedülálló lehetőséget Budapest belvárosának egyik legforgalmasabb és legfrekventáltabb utcájában, a Kos...
170 000 000 HUF
1 075 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (99176335)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 367 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 9
Budapesten a II. kerületben, Hűvösvölgyben, Erzsébetligeten eladásra kínálok csodás panorámával többgenerációs, három szintes c...
265 000 000 HUF
722 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (43514755)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Kiváló befektetés 4 apartmanos, teljesen felújított sorházi lakás akár hosszú távú bérlőkkel Eladó Balatonfüreden egy háromszi...
197 000 000 HUF
845 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53593391)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hamarosan költözhető, penthouse, újépítésű lakás Zugló Alsórákoson. A 2. emeleti lakás 51, 5 m2 alapterületű és kettő t...
109 900 000 HUF
1 221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (17833325)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zugló legkedveltebb részén, herminamezőn kínálunk megvételre egy 130 nm-es, belső kétszintes, 5 szobás, csendes, napfényes, 3. ...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44699379)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő befektetési lehetőség a 7. kerület központjában, a megújult blaha lujza TÉRNÉL! LIFTES ház 1. emeletén kínálunk megvét...
117 300 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37234489)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Debrecen kedvelt részén, a Postakertben nappali + 4 szobás családi ház ELADÓ! Az ingatlan kiváló választás azok számára, akik ...
220 000 000 HUF
836 501 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (44392625)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A 10. kerületben, Ligettelken, egy 81 nm-es, 2+1 szobás, magasföldszinti, felújított polgári lakás cirkófűtéssel, klímával, lev...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (97775258)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertvárosban eladó 2, 5 szobás, erkélyes lakás! Kecskemét Műkertváros csendes részén eladó egy 63 nm-es, 1. emele...
51 900 000 HUF
823 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37342892)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt a ritkán adódó lehetőséget, hogy tulajdonosa lehessen egy ízlésesen felújított, korszerűen felszerelt, többfun...
99 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43487762)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás, amelyhez külön...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (79448619)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
51 900 000 HUF
823 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (39387387)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 21826 m2
Szobaszám: n/a
Kecskeméten, Hunyadiváros határában eladó 7 db egymás melletti mezőgazdasági telkek, kizárólag egyben. Területek összesen: 21...
39 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (47234344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Kényelmes, egyszintes otthon Veresegyház egyik legkedveltebb részén Eladásra kínálom egy ikerház hátsó, teljes mértékben egysz...
158 000 000 HUF
1 006 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (44229519)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 5
Eladó kiváló állapotú, tágas családi ház Veresegyház csendes mellékutcájában – a Pamut-tó közelében Eladásra kínálok egy kieme...
145 000 000 HUF
884 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal