Eladó ingatlanok (129394 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 394 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (47663745)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 6
Intim elhelyezkedés, átgondolt KIVITELEZÉS! Máriaremete szélén, közvetlen erdő szomszédságában eladó 3 szintes családi ház kö...
640 000 EUR
771 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (87437973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 9
II. kerület Zöldmáli részén2017-ben felújított Igényes, 7 hálószobásCSALÁDI HÁZVárja új tulajdonosát! Eladásra kínálunk egy exk...
1 050 000 EUR
1 356 461 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (45499333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház pesterzsébet csendes RÉSZÉN! Eladó Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet igen kedvelt családi házas övezet...
105 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (24232474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás, 4 szobás lakásteraszokkal, saját kertrésszel ELADÓ! Adyliget panorámás, sík utcájában, 1991-ben 820 nm-es kertben ép...
158 000 000 HUF
1 362 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (72473383)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 57 négyzetméteres, téglaépítésű sorházi lakás különálló kertrésszel, és autóbeállóval. Az ingatlan tágas, világos szo...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13642866)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin sétánynál 3 szobás, két fürdőszobás, 75 nm-es gyönyörű nagy erkélyes, panorámás, napfényes 8. emeleti lakás eladó új bút...
360 000 EUR
1 736 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23437679)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Molnár utcában, 1895-ben épült nagyon szép, eklektikus bérház első szintjén kínáljuk eladásra, ezt az összesen 115 nm-es 5 szob...
144 900 000 HUF
1 478 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (23394344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mom Parktól és a Testnevelési Egyetemtől pár perc sétára, a XII. kerület frekventált részén, 1. emeleti, 43 m²-es, 1+ fél szobá...
73 990 000 HUF
1 720 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (97927942)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Waterfront lakóparkban, III. kerület. , Akadálymentesített házban eladó újépítésű, 3 szobás lakás saját terasszal és kertréssze...
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (58733835)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1233 m2
Szobaszám: 5
Budai tüzép eladó! 1233 m2-es saroktelken lévő, összesen nettó 300 m2 alapterületű kétszintes ingatlant kínálok megvételre, mel...
399 000 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (74398752)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Csepeli családi ház komplexum, két teljesen elkülöníthető lakórésszel kivételes befektetési potenciál! Eladó egy kivételes le...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (67375463)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Diósd frekventált részén egy örökpanorámás családi ház eladó A 720 nm-es telken egy 300 nm-es téglalap alakú, szinteltolásos c...
239 000 000 HUF
796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (72683324)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség Sasadon Építkezőknek és befektetőknek egyaránt! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, 624 m²-es telek S...
199 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (47873437)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Egyedi dizájnos tervek alapján kiváló minőségben megépített 352 m²-es nagyságban, háromszintes 7 szobás ingatlan eladó, a ház t...
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (87643373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 85 m2
Szobaszám: 5
XX. kerület mediterrán stílusú ikerház! Itt megtalálja a helyét, itt otthonra lel. Budapest XX. kerület kedvelt részén Guba...
124 900 000 HUF
1 249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (24573942)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 31 nm-es, lakható állapotú lakás a 2. kerület csendes, zöldövezeti részén Nyúl utca Budapest egyik legkedveltebb kerület...
63 000 000 HUF
2 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77767736)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges hangulatú, felújított lakás a VII. kerület szívében! Ha olyan otthont keresel, amely ötvözi a klasszikus...
84 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (63395453)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: 1
Panorámás luxus– Azoknak, akik nem házat keresnek, hanem OtthontÜrömhegy szívében várja új tulajdonosát egy páratlan családi há...
950 000 EUR
1 090 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb ipari ingatlan hirdetés (47932797)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők, kreatív vállalkozók, borászok figyelmébe ajánlom Budafok frekventált részén, a Nagytétényi úton található 4000 m2-e...
199 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (93776954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületben közel az Újbuda Centerhez, Budai Bolero lakópark, magas minőségű, modern 10 emeleti erkélyes, lakást kí...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?