Eladó ingatlanok (129399 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 399 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48877935)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása!...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33343445)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm -es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (26443319)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás, galériás lakás a Keleti pályaudvarnál Kiváló befektetési lehetőség Eladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen n...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (17783585)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zugló legkedveltebb részén, herminamezőn kínálunk megvételre egy 130 nm-es, belső kétszintes, 5 szobás, csendes, napfényes, 3. ...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (39642422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az Óhegy park szomszédságában, a Sörgyár utcában egy, világos, jó állapotú, nappali+1 szobás, 56m2-es, III. emeleti, lakó...
62 500 000 HUF
1 116 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (68273747)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház ócsán! Kiváló befektetési LEHETŐSÉG! Eladásra kínálok Ócsán egy 64 m2 hasznos alapterületű önálló csa...
36 900 000 HUF
585 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32561757)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 500 000 HUF
1 116 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (46265332)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 5
Soroksár kedvelt részén családi ház eladó, haszonélvezettel terhelten. Vállakozók és befektetők figyelem! Budapest XIII. kerüle...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (15287236)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Álomszép panorámával rendelkező, teljeskörűen felújított panel lakás eladó Békásmegyeren. Ez a napfényes ingatlan, amely minde...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (79577953)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros, corvin sétány, metro vonalak, parkok, iskolák, óvodák, minden KÖZELBEN. Remek elhelyezkedéssel bíró, jó állapotú társ...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (25433977)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Különböző célokra megfelelő ingatlan a 8. kerületben! Eladó üzlethelyiség a II. János pál Pápa TÉREN Az ingatlan tulajdoni lap...
48 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (24582973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: n/a
950 m2 belterületi telek eladó dömsödön, közel a DUNÁHOZ! Eladó egy 950 m2 alapterületű telek, melynek vételára 11 900 000 huf....
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (29564932)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 nm-es két szoba-étkezős, felújításra, modernizálsára váró családi ...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (23947293)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 6
Debrecen nyugati részén, a Fészek lakóparkban csendes, kis lakóközösségű zsákutcában eladó egy ikerház fele. Főbb jellemzők:- a...
150 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (13735997)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34482899)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Debrecen dinamikusan fejlődő, mégis csendes részén a Boldogfalvi kertben várja Önt ez a 2021-ben épült, prémium minőségű család...
215 000 000 HUF
1 990 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34175693)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Vacsiköz kedvelt utcájában, kétszintes, 180 nm-es, nappali + 3 szobás + galériás családi ház eladó! Főbb jellemzői: -...
140 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (69958954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
A XX. kerületben, kis forgalmú utcában, új építésű épület közvetlen szomszédságában, 2025-ben teljes körűen felújított, saját k...
50 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (44872384)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt a ritka befektetési lehetőséget Szigethalmon. Ha felkeltette érdeklődését ez az izgalmas projekt, ne habozzon,...
70 000 000 HUF
588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (94527144)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ráckevén egy 720 m²-es telken fekvő, 103 m²-es, könnyűszerkezetes 2007-ben épült családi ház. Az ingatlan erdő közeli, cs...
89 900 000 HUF
881 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal