Eladó ingatlanok (129518 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 518 db
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (55733757)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3
Debreceni vonzáskörzetében, Sámsonkertben eladó egy szép állapotú, két szobás, amerikai konyhás nappalis családi ház. A kínál...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (46411422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 5
Debrecen-Józsa folyamatosan bővülő lakóparkjában teljesen közművesített telkeken, új építésű, magas műszaki tartalmú, családi h...
141 900 000 HUF
834 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Létavértesi egyéb ipari ingatlan hirdetés (29899717)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Létavértes központjában, több célra is alkalmas áruház besorolású ingatlan, mely korábban élelmiszer gyártó üzemként műkö...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (45342359)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Szentpéterszegen – Ártándi határ mellett! Szentpéterszegen eladásra kínálok egy 1995-ben épült, stabil szer...
33 500 000 HUF
429 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (83474873)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Homokkert kedvelt utcájában kínálok eladásra egy 60 nm-es, 2 és fél szobás, jó állapotú ikerházat 530 nm-es gyön...
57 900 000 HUF
965 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46879243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagymacs egyik legbarátságosabb részén, egy nyugodt, aszfaltozott utcában kínáljuk eladásra ezt a folyamatosan karbant...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb ipari ingatlan hirdetés (53396265)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 974 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Közvetlen Debrecen város szélén található telephely eladó! Amennyiben az Ön vállalkozása terjeszkedés alatt áll, vagy ha egysz...
235 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (27598953)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a belváros közelében a Mesterfalva városrészen kínálok eladásra egy 1 szobás, 40 nm-es, házrészt 3 lakásos rendeze...
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárrétudvari egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (33996554)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy 4, 5 hektáron elterülő, művelés alól kivett gazdasági épület a 42-es főúttól pár kilométerre, Sárrétudvari külterület...
52 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (34927449)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk, egy különleges adottságokkal rendelkező 10 Ha-os tanyát, melyen egy 65 m2-es parasztház található. Ne hagy...
62 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (26739547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. A felépült ingatlanok ...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (43593574)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77473734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Biztos befektetés! Az ingatlan jelenleg hosszú távra ki van adva! Debrecen belvárosában a Piac utcán, több célú hasznosításra...
124 000 000 HUF
1 215 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (45927449)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 4
Debreceni Nagy-állomáshoz közel a Vargakertben eladó 81 nm-es belső felújított ikerház fele, 25 nm-es garázzsal, 50 nm-es pincé...
65 000 000 HUF
802 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (36464756)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, Bayk András kertben eladó egy 1320 nm-es zártkerti ingatlan rajta egy 55 nm-es kétszintes házzal és melléképületekkel...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (97954723)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúszoboszló központjához közel modern, azonnal költözhető állapotban Képzeld el, hogy egy forró nyári napon lesé...
59 000 000 HUF
1 113 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45691625)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Belváros szívében kínálok eladásra egy 121 nm-es nappali +3 szobás, 2. emeleti, duplakomfortos, nagy teraszos, n...
125 000 000 HUF
1 033 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (24934316)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Tégláskertben kínálok eladásra egy teljeskörűen felújított 70 m2-es családi ház részben parkosított, részben térköveze...
72 000 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (44727445)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szentpéterszegen egy korszerűen felszerelt családi ház. A ház 2, 5 szobát, fürdőszobát, konyhát, kazánházat, teraszt tar...
47 000 000 HUF
510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44697333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az 1. emeleti, 57 m²-es, téglaépítésű lakás kis létszámú társasházban található, nappali + 3 szobás, udvarra néző lodzsával ren...
63 900 000 HUF
1 121 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal