Eladó ingatlanok (129978 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 978 db
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (29933733)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Nagykovácsi ófalu részén központhoz közel. Az ingatlan előnye, hogy Panorámás hegyoldalban helyezkedik el, ...
125 000 000 HUF
856 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (33975431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó önálló, körbejárható családi ház Budapest XXII. Ker. Zöldövezeti, jó infrastruktúrával rendelkező részén, a Campona bevás...
198 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csömendi családi ház hirdetés (81361143)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 5238 m2
Szobaszám: 2
Somogy megye, Csömenden eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: családi ház Telek méret: 5238 m² Szintek száma:...
29 800 000 HUF
310 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43453575)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A palotanegyedben polgári elegancia! Budapest egyik legpatinásabb részén, a Palotanegyed szívében, a hangulatos Somogyi Béla u...
94 900 000 HUF
1 066 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26457546)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen kertvárosi részén földszintes kialakítású családi ház eladó. Az ingatlan 111, 26 nm-es, amerikai konyhás nappali 3 h...
139 000 000 HUF
1 252 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63847929)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben a Mikepércsi úton 3 szintes üzleti célokra is kiválóan alkalmas családi ház eladó. Ingatlan közvetlen főútvonal m...
250 000 000 HUF
595 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (66218673)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 66 m²-es, teljesen felújított lakás udvari beállóval és saját használatú tárolóval Frissen, teljeskörűen felújított, 66 ...
79 000 000 HUF
1 196 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi lakóövezeti telek hirdetés (66884292)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3620 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Budapesttől 45 km-re Pilis városában két helyrajzi szám alatt található déli fekvésű belterületi 3620 nm megosztható tele...
9 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (53994454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3261 m2
Szobaszám: 2
Eladó Forró településén családi ház! a ház 93 nm telekméret 3261 nm! Bővebb infó telefonon! Az ár irányár alkuképes!
25 000 000 HUF
268 817 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94737583)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
„Minden ingatlannak története van. ” Ez a belvárosi lakás nem csupán falak és négyzetméterek együttese – hanem egy élet lenyom...
63 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94884278)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Nyírszőlős csendes részén eladásra kínálok egy 83 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, étkezős, jó állapotú családi ház...
72 500 000 HUF
873 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (19464834)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Nyírszőlős csendes részén eladásra kínálok egy 83m2-es, 2 szoba + nappalis, étkező konyhás, kiváló állapotú családi...
72 500 000 HUF
873 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (57395246)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A home Property kínálatában (#766761): Békéscsaba, társasházi lakás, panell, 4. emelet, 58 m2, 3 szoba, erkély és francia erkél...
29 600 000 HUF
510 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (87479667)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ikerház Tárnokligeten várja lakóit! Minőségi anyagokból, leinformálható építtetővel kínáljuk ezt a tárnoki ikerházat...
98 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (46444224)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföld...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (23786647)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár belvárosához közel, teljes körűen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Székesfehérvár egyik legkedvelte...
71 900 000 HUF
1 178 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi külterületi telek hirdetés (12692585)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4739 m2
Szobaszám: n/a
Alsóörsön Külterületi telek eladó! Különleges lehetőség egy örök panorámás, mk5 besorolású telekre (4000 m2), amelyen magánút...
87 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Máriakálnoki családi ház hirdetés (54454743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1155 m2
Szobaszám: 4
** Dunára néző exkluzív otthon máriakálnokon ** Máriakálnok, eladó 1990- ben épült, rendkívül alacsony rezsiköltségű, nettó 10...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (22958653)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173771 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó teljes felújí...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Karancsaljai családi ház hirdetés (98196919)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 2
Karancsalján a falu központtól nem messze, egy csendes zsákutcában, eladásra kínálok egy 45 nm-es, felújítandó és felújítás ala...
5 999 000 HUF
133 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal