Eladó ingatlanok (129963 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 963 db
Eladó Szentgotthárdi lakóövezeti telek hirdetés (48342743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 17936 m2
Szobaszám: n/a
A terület több telekből, magánúttal áll. 4 Komoly érdeklődő esetén a tulajdonos lehetőséget biztosít a telkenkénti eladásra! ! ...
129 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi ikerház hirdetés (94964946)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Kőszegen új, tégla építésű családi házak eladók az Alsó körúton. Az ingatlanok minőségi alapanyagok felhasználásával, a jelenle...
88 880 000 HUF
668 270 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kőszegi családi ház hirdetés (34874542)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 12
Kőszeg történelmi belvárosában vált eladóvá ez a különleges, barokk stílusjegyeket magán viselő, történelmi múlttal rendelkező ...
275 000 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi tégla lakás hirdetés (36749495)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Közép Európa első luxus resortjában, a Zala Springs Golf-Resortban kínál az Otthon Centrum Kedves Ügyfeleinek exkluzív, prémium...
127 106 724 HUF
1 741 188 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi tégla lakás hirdetés (24877594)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
155 121 204 HUF
2 983 100 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi tégla lakás hirdetés (39992441)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
101 247 204 HUF
1 716 054 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi tégla lakás hirdetés (84431254)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
61 057 200 HUF
2 442 288 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi tégla lakás hirdetés (81434722)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
80 811 000 HUF
2 308 885 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Völcseji raktár hirdetés (26238581)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 4813 m2
Szobaszám: n/a
Völcsejben, Soprontól 30 km-re eladó ipari telek. Jelenleg fatelepként működik 4813 nm-es területen. Megközelíthetősége és terü...
123 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi tégla lakás hirdetés (83354692)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
85 085 004 HUF
2 502 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasaljai családi ház hirdetés (42315431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 4
Eladó közvetlenül az osztrák határ mellett Vasalja településen belterületi, vegyes falazatú, 4 szobás felújítandó bruttó ca. 90...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi ikerház hirdetés (33878243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 4
Kőszegen épülő Borostyánkő lakóparkban eladó fémvázas, könnyűszerkezetes iker családi ház 380nm-es telken. A település klímája...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halastói családi ház hirdetés (79225743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 2
Csendes otthon az Őrség szívében! Fedezze fel ezt a hangulatos, 80 m2-es lakóházat, mely Halastó község idilli környezetében f...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bői családi ház hirdetés (26447173)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 5
Álmaik otthona várja Bő község csendes utcájában! Az ingatlan Bükhöz közel helyezkedik el, ahol óvoda, iskola, orvos, és posta ...
75 000 000 HUF
441 176 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi családi ház hirdetés (25747987)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 4
106 600 000 HUF
801 503 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi ikerház hirdetés (89724813)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
Kőszegen új, tégla építésű családi ház eladók Kőszegen új, tégla építésű családi házak eladók az Alsó körúton. Az ingatlanok mi...
89 700 000 HUF
793 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (29381127)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kőszeg belvárosában, a Rákóczi Ferenc utcában található ez a prémium kivitelezésű, exkluzív lakás, amely ideális befektetési le...
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasaljai lakóövezeti telek hirdetés (45125447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: n/a
Fantasztikus lehetőség fiatal felnőttek számára, akik saját otthonukat vagy befektetési célú ingatlant keresnek! Vas vármegyébe...
7 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (84796874)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kedves Üzleti Vállalkozások! Kínálunk Önöknek egy egyedi tervezésű, üzleti célú ingatlant Kőszegen, Az ingatlan alapterülete 88...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi családi ház hirdetés (59897389)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 6
Kőszeg történelmi belvárosában eladó műemlék, 240 nm-es családi ház. a közterület, ahol az ingatlan található, a Várkör, amely ...
187 000 000 HUF
779 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal