Eladó ingatlanok (129966 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 966 db
Eladó Somodori családi ház hirdetés (92334854)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 4194 m2
Szobaszám: 2
Somodor, 64 nm-es ház eladó! Az ingatlan a déli falurészben épült, bővíthető, vegyes falazatú kertes ház. Az épületben találhat...
8 900 000 HUF
139 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51764944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó polgári stílusú, bútorozott lakás a Duna-part közelében II. kerület, Budapest! ! ! A II. kerület egyik legkedveltebb ré...
85 800 000 HUF
2 145 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (36733944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2011 m2
Szobaszám: 3
Tiszaföldváron: 80 nm-es családi ház csak Ennyiért? OTP Ingatlanpont kínálatából, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszaföld...
11 990 000 HUF
162 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi hotel, szálloda, panzió hirdetés (93926239)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: n/a
Szeged Belváros közelében bejáratott Panzió és lakás, 609-nm es telken eladó! Fő jellemzői: - Belvároshoz közel, a Mátyás té...
295 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (13434439)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 3
Szolnok egyik kedvelt utcájában, megvásárolható egy újépítésű, kulcsrakész, energiatakarékos, 78 nméteres családi ház, mely 195...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői panel lakás hirdetés (92437272)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított lakás Gödöllő SZÍVÉBEN!  Gödöllő központjában eladó egy 56nm-es, második emeleti, teljes körűen...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (43533734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban, egy 14, 5 nm-s garázst! ...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (53679745)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39952234)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s lakást! A tár...
44 900 000 HUF
1 247 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53798787)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s, erkélyes lakás...
41 900 000 HUF
1 163 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (47436947)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Eladó Fót egyik legkedveltebb részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, 149 m²-es ikerház fél rendkívül széles telekkel! Az...
145 000 000 HUF
973 154 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (24453933)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Prémium Ikerház Dunakeszin – Nagy telekkel, tágas terekkel, kulcsrakészen! Eladó Dunakeszi kertvárosi részén aszfaltos utcába...
195 000 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (54573636)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
195 000 000 HUF
1 147 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi hotel, szálloda, panzió hirdetés (97847447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 840 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
Befektetési ajánlat: Karakteres szórakoztató és szálláshely-komplexum Újpesten! Ez a kivételes, egyedi stílusjegyekkel rendel...
349 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (18379194)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony település részén, a Liget úton egy 3 szobás magasföldszinti tégla lakást. Az ingatla...
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (66247695)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a Gellérthegyen (Budapest XI. kerület) egy világos, délnyugati tájolású, remek elosztású, 2+1 szobás, lakás a 3 emeletes ...
188 000 000 HUF
2 186 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (29383436)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 537 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Kunbaja, felújított, 91 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali...
19 990 000 HUF
219 670 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (73983639)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Soroksár Orbánhegyen 503 m2 alapterületű, ikerház építésére alkalmas üres telek. Utcafronti szélessége 15, 55 m, hossza ...
50 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (19737928)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
A ház 3 % start plusszal is megvásárolható, 30 %önrésszel! ! Őrbottyánban, 800 nm es telken Önálló csak tárolóknál érintkező, ...
99 900 000 HUF
1 122 471 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári családi ház hirdetés (23425998)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 258 m2
Szobaszám: 3
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt az új építésű családi házat Ságvár egyik csendes utcájában. Ságvár e...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal