Eladó ingatlanok (129346 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 346 db
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (96232981)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás pesterzsébet zöldövezeti RÉSZÉN! Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének egyik legkedveltebb...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (58497938)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77737137)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (78625496)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezeti nyugalom, modern kényelem! Teljeskörűen felújított otthon eladó Rákospalotán! Eladásra kínálunk egy földszinti, 4...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (41414963)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, kétszobás lakást a népszerű József Attila lakótelepen, az Üllői út közelében, kiváló lokációva...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43535434)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Örs vezér terén Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest egyik ...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (75937981)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 3. emeleti 2 szobás panel lakás zugló egyik legkedveltebb, zöldövezeti RÉSZÉN! Budapest XIV. kerü...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (77435794)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
72 Nm | 3 szoba + étkező | azonnal költözhető | 1. emelet Amennyiben egy praktikus elrendezésű, világos és azonnal birtokba ve...
72 500 000 HUF
1 006 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (63353672)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Saját igényre alakítható, loggiás lakás angyalföld szívében, kiváló LEHETŐSÉG! Budapest 13. kerületében, Angyalföld közkedvel...
73 800 000 HUF
1 209 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (18729312)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, parkos környezetben felújított, 2 szobás, loggiás lakás eladó az Örs vezér tere közelében! Zugló egyik legkedveltebb...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93454544)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Ajtósi Dürer utcában, az orvosi kartól pár perc sétatávolságra, 4/4. emeleti, 53 m2-es, 2 szobás, felújított, déli ...
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97261194)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy egy új, modern otthonban éljen, amely egyaránt kínál praktikumot és kényelmet. L...
117 285 000 HUF
1 413 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37724222)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, felújított, klímás lakás eladó Kertvárosban! Kertváros csendes részén eladó egy 2. emeleti, 47 m²-es, 2 szobás, lakás...
49 500 000 HUF
1 053 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (56526243)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXII. Budatétényben kertkapcsolatos lakás ELADÓ OTTHON start hitelnek MEGFELEL SAJÁT széles UTCAFRONT AUTÓBEÁLLÓ NAGY kert (15...
64 900 000 HUF
1 158 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (99423429)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1455 m2
Szobaszám: 3
Impozáns ingatlan Fejér vármegyében! Dunaújváros, óvárosban kínálom eladásra ezt a 1455 nm-es telken fekvő tégla falazatú, bet...
75 000 000 HUF
563 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (79157551)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szigetszentmiklós*****pest vármegye****3+1 szobás ******lakóparki LAKÁS****HITELEZHETŐ! ! Eladó Szigetszentmiklóson egy zárt ...
67 200 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83859232)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ez a 61nm+ 7nm állógalériás lakás remek lehetőséget kínál mind saját célra, mind befektetésként gondolkodók számára. Az ingatla...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (44173249)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pest vármegye, Hévízgyörk, alacsony rezsijű családi ház, nagy telekkel eladó! Hévízgyörk csendes, zöldövezeti részén található...
47 000 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (74449963)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai fejlesztési lakóterület hirdetés (58337474)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: n/a
Békés vármegye, békéscsabán az Északi ipartelepen összesen 1016 m2 beépített alapterületű ipari hasznosításra alkalmas telephel...
350 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal