rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (58734494)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Abonyban a Mária Terézia úton egy hatalmas lehetőségeket rejtő ingatlan, rendkívül kedvező, 6 millió forintos irányáron! ...
6 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (79338998)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 1
Gazdálkodna? Építkezne? Megfizethető megoldás Abonyban! Eladó Abony csendes, kertvárosias részén egy nettó 50 m²-es, vegyes ...
9 500 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (43532393)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Saját otthont szeretne megfizethető áron, vagy befektetési lehetőséget keres Abony legközpontibb részén? Ez a kis házikó csak a...
13 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi házrész hirdetés (97242294)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 2
Leginkább befektetésnek ajánlom az alábbi ingatlant! - Az ingatlan 3/4 tulajdoni részét kínálom most eladásra - az 1/4 tulajd...
13 900 000 HUF
173 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (69984448)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Abony központjában egy 494 nm-es telket. –Egy 61nm bontandó épülettel. A telek minden közművel ellátott (ví...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (95294948)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Abony központjához közel, netto 82 m2 területű ingatlan. Az ingatlan felújítandó állapotú, 3 külön nyíló szoba, megfelelő...
15 900 000 HUF
193 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (49318373)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Abony egyik kedvelt utcájában, eladó egy felújítandó, családi ház az alábbi paraméterekkel: - vegyes falazatú, - 63nm belső ha...
15 900 000 HUF
198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (19432955)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Abony központhoz közeli részén egy felújítandó ingatlan. Közművekkel nem rendelkezik, villanyóra, vízóra, gázóra nincs, d...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27326339)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Eladó tégla építésű ingatlan Abony kiváló csendes rendezett RÉSZÉN! Szoba, konyha+étkező, fürdő+wc kialakítással. Rendezett...
18 000 000 HUF
580 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (45334783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Abonyban kínálok megvételre egy 63 nm alapterületű, amerikai konyhás nappali+ 3 szobás kialakítással rendelkező különálló csalá...
18 500 000 HUF
293 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (55545458)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 2
Műszaki felújítást elvégezték, az esztétika Rád vár, ennek köszönhetően olyan színeket, burkolatokat használhatsz, ami neked te...
21 900 000 HUF
273 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (65341443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 2518 m2
Szobaszám: 2
Eladó Abonyba külterületi részén 2518 nm -es telken 77 nm -es családi ház! Az ingatlan 1987 - ben épült beton alapra, tégla fal...
23 900 000 HUF
310 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (82679158)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1303 m2
Szobaszám: 2
Az alábbi paraméterekkel kínálok eladásra egy családi házat: - közkedvelt, aszfaltos utcában található - tégla alap, vízszigete...
25 900 000 HUF
278 494 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (43872249)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok 2 szobás családi házat Abonyban! Inagatlan főbb jellemzői: - 80 m2-es hasznmos alap terület - 1289m2 telek ...
26 000 000 HUF
295 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (63434472)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Szerkezetkész Ház Saját Telekkel!
26 000 000 HUF
481 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi ikerház hirdetés (31528492)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
Pest-megyében, Abony városában, vasút állomáshoz közel, kiváló közlekedéssel 90nm-es ikerház fél eladó! a tégla falazatú ingatl...
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi ikerház hirdetés (73366937)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (93438753)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház kiváló lehetőségekkel – Alakítsa saját ízlésére és teremtsen valódi otthont! Eladásra kínálok egy 75 ...
27 200 000 HUF
362 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (53254194)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1746 m2
Szobaszám: 2
A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja a 174602241 számú abonyi 65 m2-s családi HÁZAT. ELADÓ abonyban ...
27 900 000 HUF
429 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (83529677)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Vonattal jár munkába? Ez az ingatlan elérhető távolságra található a vasútállomástól. Jellemzői: - 68nm belső hasznos alapterü...
27 990 000 HUF
311 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Abonyban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal