rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Hugyagi családi ház hirdetés (96434373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 1880 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Balassagyarmattól 12 km-re lévő Hugyagon, eladó egy 152 nm-es nagypolgári jellegű családi ház. A ingatlanban ...
19 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrhalomi családi ház hirdetés (25347233)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1726 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Őrhalom csendes mellék utcájában egy 110 m2es parasztházat, igény esetén résznem bútorozottan. Az ingatlanban...
17 500 000 HUF
159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrhalomi családi ház hirdetés (33465972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Őrhalomban, eladó egy 106 nm-es, tégla szerkezetű, összkomfortos parasztház. Az ingatlant folyamatosan újítják...
24 000 000 HUF
226 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrhalomi családi ház hirdetés (87874343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1694 m2
Szobaszám: 3
Eladó Őrhalom településen egy különleges hangulatú, teljesen felújított, tornácos parasztház, amely kiválóan ötvözi a hagyomány...
39 900 000 HUF
376 415 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csitári családi ház hirdetés (94997877)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ígényesen felújított, a mai kornak megfelelő, modern családi ház eladó Csitáron! Ide csak költözni kell! Budapesttől 100 km-r...
49 900 000 HUF
419 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrhalomi családi ház hirdetés (26467399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 3592 m2
Szobaszám: 4
Tágas otthon nagycsaládosoknak ahol a kert, az állatok és a nyugalom is helyet kapnak! Sokgyermekes családként olyan helyet ker...
72 000 000 HUF
389 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (84318633)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 2
Eladó parasztház Rimóc! Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Rimóc településen lévő fel...
6 500 000 HUF
130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (66373229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
A festői szépségű Szécsény Pösténypusztán kínálunk eladásra egy 55 nm-es lakóházat. A házban két szoba, konyha, fürdő, tároló...
8 900 000 HUF
161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (21676555)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 392 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Nógrád Vármegyében, Szécsényben telek árban egy nagyon jó helyen lévő, akár üzlethelyiségnek is kiváló ingatlant. A képeken látható állapotban van jelenleg. A tető új rajta. A központhoz nagyon közel található, de mégis nyugodt, csendes helyen.
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (79849282)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó rimóci családi ház – azonnal költözhető, tehermentes Eladóvá vált Rimóc csendes, barátságos utcájában egy 70 nm-es, gond...
12 400 000 HUF
177 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (34249733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1205 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, Rimócon található 150nm-es részben felújított 2 szintes csal...
21 500 000 HUF
143 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (24888543)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 2
Szécsény központjában, frekventált helyen eladó 67 m2-es, vállalkozásra is alkalmas családi ház. Az ingatlan kiváló helyen, a ...
23 000 000 HUF
343 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (53844364)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 1789 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegye egyik legismertebb palóc hagyományőrző településén, a Cserhát dombjai között megbúvó Rimócon kínálunk megvételr...
24 900 000 HUF
145 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Varsányi családi ház hirdetés (32698499)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: 4
A Cserhát dombjainálNógrád megye északi részénél, Balassagyarmat-Szécsény városok érintésével, egy kis palóc községben, a virág...
25 000 000 HUF
257 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi ikerház hirdetés (27797243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 5
Szécsény csendes, rendezett részén, eladó egy jó állapotú, bővített ikerházfél, amely teljesen elszeparált, így a saját nyugalo...
25 900 000 HUF
199 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Varsányi családi ház hirdetés (54778478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálom, kizárólag  a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Varsány településen lévő 180 nm-es2 szi...
26 850 000 HUF
149 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (58569557)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas, tetőtér-beépítéses családi ház festői környezetben, Rimóc szívében Nógrád vármegye egyik legismertebb palóc hagyo...
26 900 000 HUF
182 993 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Hugyagon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal