Eladó kastély, kúria Bátonyterenye Maconka
REGISZTRÁCIÓ

Eladó kastély, kúria Bátonyterenye Maconka

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (31127432)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1698 m2
Szobaszám: 3
Eladó családiház Bátonyterenyén! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Bátonyterenyén található 65...
4 000 000 HUF
61 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (23677183)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! Eladó Kisterenye csendes részén egy téglaépítésű, felújítandó családi ház, amely a 19...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (77232372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (34455765)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! a látványtervek mesterséges intelligencia által készültek, táj...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (96447153)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családiház Bátonyterenyén! Bátonyterenyén a Béke úton eladó egy jó állapotú 62nm-es családiház, mely egy 554nm-es telken...
6 000 000 HUF
96 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (71913663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 1
Eladó jó állapotú ikerház Kisterenyén! Kisterenyén a Madách úton eladó egy jó állapotú 50 nm-es ikerház, mely egy 377 nm-es te...
6 600 000 HUF
132 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (93492555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 142 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén 2 szobás felújítandó ház melléképülettel eladó! a felújítás folyamatban van, a villanyóra, a vízóra, a víz és cs...
6 900 000 HUF
95 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (49753422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 1
Nógrád megye, Bátonyterenye Nagybátonyi részén eladó egy 41 nm-es egy szobás kis családi ház. Egy szoba, konyha és fürdőszoba ...
8 500 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (33944464)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenye szívében kínáljuk eladásra ezt a hangulatos családi házat, mely ideális választás lehet fiatal párok, családok va...
8 650 000 HUF
346 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (87445445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nógrád megyében, Kisterenye-Bányatelep külterületi részén eladó egy ikerház egyik fele, amely 100 m2. A ház felújítandó, teher...
9 876 500 HUF
98 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (53886617)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenye-Kisterenye részén, a Madách úton eladó egy felújításra váró 75 nm-es ikerház, mely egy 400 nm-es saroktelken hely...
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (84733747)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Bátonyterenyén a Kisterenyei városrészen, a Honvéd úton kínálunk megvételre egy 65 m² alapterületű, kő és té...
11 900 000 HUF
183 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (72343796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, Nógrád vármegye, Bátonyterenye Nagybátony részén 3-szobás cs...
12 000 000 HUF
136 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (58171916)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1046 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony részén egy 90 m2es családi házat. Az ingatlan vegyes szerkezetű, egy része téglából...
12 900 000 HUF
143 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (25243135)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy különleges ingatlant Bátonyterenye Kisterenye városrészében, ahol belülről egy igényesen felújított ikerhá...
13 000 000 HUF
185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (54599864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma