Eladó kastély, kúria Budapest IV. kerület (Újpest)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó kastély, kúria Budapest IV. kerület (Újpest)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest IV. kerületi sorház hirdetés (85527397)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Újpest szívében – csendes, központi helyen! Eladásra kínálok egy 25 m²-es, közös udvaros, tehermentes garzo...
28 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (71522478)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Csak készpénzes vevők jelentkezését VÁRJUK! Újpesten, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban eladó egy 30 nm-es, 1 szobás,...
32 900 000 HUF
1 096 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (55335342)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 67 m2
Szobaszám: 1
🔥 Újpest-központ – kertkapcsolatos házrész, metró 1 perc! CSAK készpénzes vevők jelentkezését várjuk! Eladó egy 42 ...
36 900 000 HUF
878 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (83735446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 48 m2
Szobaszám: 1
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 26 nm-es, 1 szoba+...
37 000 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (59354523)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Budapest IV. kerületében, a Pozsonyi úton kínálunk megvételre egy 53 m²-es, 2 szobás lakást, amelyhez kb. 20 M² saját használat...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (45388336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos! Tehermentes! Önálló hrsz! A lakás/...
38 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (57474676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 48 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 48 nm-es, 1+1 féls...
48 500 000 HUF
1 010 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (14455763)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 3
Saját udvaros ikerház eladó Újpesten – világos élettérrel, jó közlekedéssel Újpest csendes részén, a Chinoin utcában eladó egy...
54 900 000 HUF
732 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (57273776)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy rendezett tulajdonú, téglaépítésű házrész, amely a gyakorlatban önálló épületként funkcionál. Az ingatlan saját mérőó...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (24439437)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 2
Újpesti Felújítandó Családi Ház – Telekáron! Újpest - Szekfű Gyula utcájában, csendes, családi házas környezetben eladó egy 6...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (34166383)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
Újpesten keresel családi házat? Tágas tereket keresel? Nem gond hogy költeni kell az álmaidra? Akkor téged vár Csendes utcáb...
71 500 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (53354728)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 289 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház Megyer kertvárosában - felújítási lehetőséggel! Budapest IV. kerületének kedvelt, kertvárosias részén...
74 900 000 HUF
985 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (34967595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 135 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 4 lakásos udvarban, eladásra kínálunk 73 nm-es, 3+1 félszobá...
78 000 000 HUF
1 068 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (87664414)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 135 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újpest központjától pár percre, egy jó állapotú, 73 nm-es, 3 szobás házrész, saját kertrésszel. A Családi Ingatlan kíná...
78 000 000 HUF
1 068 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (22439433)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 2
Kivételes Lehetőség a IV. kerületben! Eladó egy remek elosztású, 73 nm-es, 2 szobás házrész Budapest IV. kerületében, a Lőrin...
78 000 000 HUF
1 068 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (59756714)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Képzelje el, hogy egy csendes, mégis központi elhelyezkedésű házban élhet, ahol minden megtalálható, amire csak szüksége lehet....
79 700 000 HUF
608 396 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (97777436)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Exkluzív hangulatú, napfényes családi házrész csendes kertvárosi környezetben. Nyugodt, zöldövezeti elhelyezkedéssel kínálunk...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapest IV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal