rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (33833543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Hajós, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban találh...
3 490 000 HUF
35 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (78657725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Hajóson, csendes utcában! Hajós egyik nyugodt, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 130 m...
11 900 000 HUF
91 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (85625858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 3809 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Császártöltés, azonnal birtokba vehető, 203 nm-es családi ház eladó. a beton alapra épült ház tégla falazatú,...
12 990 000 HUF
63 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (73624442)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1
Könnyen megközelíthető, hangulatos, karakteres ingatlan igazi ritkaság a környéken: múltidéző építészeti érték, jól átgondolt k...
13 900 000 HUF
144 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (33226375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tágas családi ház eladó HAJÓSON! Vidéki nyugalom, vidéki hangulat. Hajóson eladó egy masszív, minden igényt kielégítő családi ...
20 000 000 HUF
114 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari egyéb ház hirdetés (75339956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bajától 20 km-re hazánk egyik legszebb borvidékén, az Alföld déli részén, csendes környezetben fekszik egy kis község, Nemesnád...
20 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (82988543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 765 m2
Szobaszám: 4
Hajóson, Családi ház eladó. Az 1960-as években épült, vegyes falazatú, 131m2-es ház, várja új tulajdonosát. Lakrész: 131m2-en,...
20 000 000 HUF
152 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (24376494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Nemesnádudvar településen 1480 nm-es telken 145 nm-es felújítás alatt lévő családi ház eladó. Kialakításr...
22 000 000 HUF
151 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (83294436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 448 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Császártöltés település csendes utcájában eladó egy 70 m2-es családi ház. a vegyes falazatú ingatlanban két h...
23 900 000 HUF
341 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (34539785)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Irányár: 23, 990, 000, . Ft Eladó Bács Kiskun megye Nádudvar községében egy 691 m2-es telken salakblokkból épült 140 m2 hasznos...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (32139513)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2
Császártöltés központi részén, 1818 m2-es telekterületen elhelyezkedő, 56 m2-es, 2 szobás, teljes mértékben felújított családi ...
24 750 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (75492347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvaron 714 nm-s telken, 135 nm-s felújítandó kétszintes tégla építésű családi ház eladó. A földszinten található háro...
26 000 000 HUF
192 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (93985361)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház Nemesnádudvaron, csendes, egyirányú utcában! A 145 m²-es ingatlan egy 923 m²-es, rendezett telken hel...
29 900 000 HUF
206 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (96489351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Nemesnádudvar központjában 680 nm-es telken számos lehetőséget rejtő kétszintes, kétgenerációs, 160 nm-es...
30 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (49943399)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 1641 m2
Szobaszám: 5
Tágas otthon, hatalmas telek és számos felújítás egy helyen eladó családi ház Nemesnádudvar településen! Ha egy nagy méretű, so...
32 990 000 HUF
229 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (88891217)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 1157 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye, Nemesnádudvar csendes, rendezett részén megvételre kínálunk egy 158 m² alapterületű, tágas családi házat 115...
34 000 000 HUF
215 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (74854319)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvar központjában eladó egy 150 nm-es azonnal költözhető, tehermentes, 4 és fél szobás kétszintes, hőszigetelt, klimat...
39 990 000 HUF
266 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (35699676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 3726 m2
Szobaszám: 3
Páratlan lehetőség. Saját halastó, apartmanok, remek befektetés! Hajós Fő utcájában, eladó ez a gyönyörű Sváb épület mely akár ...
42 500 000 HUF
106 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (97877433)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, önálló családi ház eladó nemesnádudvaron! a családi ház 626 nm-es telken épül és 90, 10 nm-es hasznos alapterülette...
52 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (87833475)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség Császártöltésen-tágas otthon, elegancia és potenciál egy helyenCsászártöltés csendes, nyugodt környezetébe...
61 900 000 HUF
347 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Érsekhalmán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal