rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petneházai családi ház hirdetés (46473875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1382 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Petneházán nyugodt környezet, kiváló elhelyezkedés! Petneháza egyik csendes, barátságos kis utcájában eladó ...
11 000 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (24779771)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ramocsaháza, csendes nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2 szoba, előtér, konyha+ebédlő, fürdő+wc, közlekedő, sp...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyírjákói családi ház hirdetés (14925453)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2489 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyírjákón nyugodt környezet, tágas lehetőségek! Nyírjákó csendes, nyugodt utcájában, a gyönyörű környezetbe...
19 000 000 HUF
165 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírjákói családi ház hirdetés (93793784)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Nyugodt, csendes környezetben, Nyírjákó településen eladó egy 82, 4 négyzetméteres, beton alapra épült vályogház 1071 négyzetmé...
31 500 000 HUF
384 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírjákói családi ház hirdetés (57834644)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 7785 m2
Szobaszám: 3
Nyírjákó főutcáján, központ közeli elhelyezkedéssel eladásra kínálok egy szilikát építésű, 90 nm-es, 3 szobás családi házat 778...
39 700 000 HUF
441 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (53239785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2890 m2
Szobaszám: 2
Nyírtasson családi ház eladó, vagy cserélhető kisebb házra vagy lakásra értékegyeztetéssel. Megvételre kínálok Nyírtasson egy v...
9 500 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyírkarászi családi ház hirdetés (16445334)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3557 m2
Szobaszám: 1
Nyírkarászon felújítandó családi ház eladó, nagy telekkel! Nyírkarász csendes, nyugodt részén eladó egy 82 m2 felújítandó csa...
11 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkeszi családi ház hirdetés (43488737)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 4274 m2
Szobaszám: + 2 fél
Berkesz északi részén eladó egy 54 m2-es, 2 szobás családi ház! Az ingatlan 2000-ben épült, beton alapra, szilikát falazattal...
14 500 000 HUF
241 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai családi ház hirdetés (19735984)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1661 m2
Szobaszám: 4
Baktalórántháza városban családi ház eladó! Eladásra kínálok egy 1661 nm-es telken, 1995-ban sávalapozással, szilikát falazóele...
14 990 000 HUF
129 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (47257373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1918 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Nyírtasson, piachoz közeli csendes mellékutcában, egy, a 60-as években vályogból épült, palával fedett csalá...
17 900 000 HUF
137 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (37152153)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírjákói családi ház hirdetés (18333794)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2489 m2
Szobaszám: 3
19 000 000 HUF
165 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (39494333)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 3995 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Nyírtass központjában eladó egy 360 nm-es, 5 szobás családiház. A 19. Századi alappal rendelkező főépület szerkezete igen mas...
21 000 000 HUF
58 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (73535538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Üzlethelyiség eladó! Korábban vendéglátó egységként működő üzlethelyiség eladó. Az üzlet 30 m² kiszolgálóhelyiséggel, hűtőkamr...
3 500 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (53459834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú téglalakás Leveleken – befektetésnek is ideális! Leveleken kínálunk eladásra egy 15 m²-es, téglalakást, ame...
4 900 000 HUF
326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gégényi családi ház hirdetés (77244393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2240 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Gégényben a Petőfi utcában egy vályogból épült, felújítandó 67 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, kamra, elosz...
5 500 000 HUF
82 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (42434734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ajakon egy 65 nm-es, vályogból épült, 2 szoba, konyha, közlekedő, kamra elosztású, teljesen felújítandó csal...
7 990 000 HUF
122 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (32375381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Demecserben családi ház eladó! Amit érdemes tudni az ingatlanról: - falazata szilikát + tégla válaszfalak, - tetőfedése cs...
8 500 000 HUF
85 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Laskodon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal