rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (14873844)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1806 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy erősen felújításra szoruló ingatlant 2. 300. 000 Ft-ért. Az töb...
2 300 000 HUF
36 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49268525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Bács Kiskun vármegyében Madaras központjában eladásra kínálok 148 m2es családi házat. Az ingatlan 1443 m2es telken helyezkedik ...
5 490 000 HUF
37 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (35419956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Madaras, 3968 nm-es telken, családi ház, gazdasági épületekkel eladó. a 91 nm-es vegyes falazatú ingatlanban ...
7 490 000 HUF
82 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (42499494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason parasztház, gazdasági épületekkel eladó. a 90 nm-es vegyes falazatú ingatlan 3968 nm-es telke...
7 490 000 HUF
83 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (39727756)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Madaras csendes részén tágas családi ház eladó Madaras nyugodt, vidéki környezetében kínálunk megvéte...
7 500 000 HUF
51 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49334779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1493 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy jó állapotú családi házat 8. 500. 000. Forint irányáron. Az ing...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (75577773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó. Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken...
9 000 000 HUF
98 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (29388959)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Madaras központi részén családi ház eladó! Madaras településének frekventált, mégis nyugodt részén k...
9 500 000 HUF
123 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (78429875)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház csendes környezetben Madarason. Bács-Kiskun vármegyében, Madaras nyugodt részén kínálunk megvételre e...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (94473277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Madaras, 57 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, für...
10 990 000 HUF
192 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (77474483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Madaras, 113 nm-es családi ház, külön lakrésszé alakított melléképülettel eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
11 490 000 HUF
101 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (24844353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 3
Felújított, tágas családi ház két telekkel Madaras központjához közel – 15. 500. 000. Ft irányáron Madaras település csendes, ...
15 500 000 HUF
147 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (44249253)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 5659 m2
Szobaszám: 2
Madarason eladóvá vált családi ház! Bácsalmástól 10 km-re, 5659 m2-es telken elhelyezkedő, 2 szoba, konyha, 85 m2-es, részlege...
16 700 000 HUF
196 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (33884754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 4
Bács Kiskun vármegyében Madarason eladásra kínálok egy tégla építésű szerkezet kész, két lakásos családi házat. a két lakás egy...
18 900 000 HUF
93 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (57749129)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1849 m2
Szobaszám: 5
Tágas, több mint 200 m²-es családi ház eladó Madaras központi részén – kiváló lehetőség nagycsaládosoknak! Bács-Kiskun vármeg...
33 000 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Madarason?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal