rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tabajdi családi ház hirdetés (43857817)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 3455 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház Tabajdon! Tabajd központjában kínálok eladásra egy azonnal költözhető 87 nm, téglából épült család...
79 000 000 HUF
908 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (49853796)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 1521 m2
Szobaszám: 1
Alcsútdoboz kedvelt, folyamatosan fejlődő Cser-hegyi részén kínálunk eladásra egy 1521 m²-es, körbekerített telket, melyen egy ...
14 900 000 HUF
438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (44215268)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2
Alcsútdozoz Főutcáján ( Szabadság utca ) eladó egy 2500 nm nagyságú telek, rajta egy 2 szobás házzal. I. Á. : 19, 5 M Ft tel. ...
19 500 000 HUF
390 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (45334234)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 2
Ideális falusi otthon! Költözzön Alcsútdobozra! Alcsútdobozon a központhoz közel, csendes utcában eladóvá vált egy 89 nm-es ...
43 000 000 HUF
483 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (38777742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1995 m2
Szobaszám: 2
Alcsútdobozon panorámás családi ház eladó! Alcsútdoboz főutcáján eladóvá vált egy 1990-ben épült, panorámás családi ház. Az i...
50 000 000 HUF
434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (88761439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1995 m2
Szobaszám: 3
Alcsútdobozon felújított családi ház eladó! Alcsútdoboz főutcáján eladóvá vált egy 1990-ben épült, igényesen felújított, 85 n...
55 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (92377262)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy remek családi ház Alcsútdobozon, csendes mellékutcában! Jellemzők: Jelenleg két külön lakrészre van bontva - kétgen...
69 000 000 HUF
784 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (72533159)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 3990 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi vétel! Alcsútdobozon egy telken két, igényesen megépített családi ház eladó! 115+85 Nm! Alcsútdoboz főutcáján eladóvá v...
90 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (33742347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted