rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (32743468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: n/a
Újszászon, a Béke körúton eladásra kínálok egy 67 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi házat. Jellemzői: -67 nm-es vegyes (v...
11 900 000 HUF
177 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (37335499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 2049 m2
Szobaszám: 2
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon egy kétszobás családi házat az alábbi paraméterekkel: -  a 60...
16 900 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (43689429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Irodánk eladásra kínál Újszászon egy 75 nm-es családi házat, melyben 2 szoba, 1 félszoba, előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba...
17 900 000 HUF
238 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (32746444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1918 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Újszászon az Akácfa utcában egy 74m2-es, 2 szobás, 1918m2-es telken lévő, vályog falazatú családi házat. Újsz...
17 900 000 HUF
241 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (34751875)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1
Újszászon eladó egy szobás szépen felújított ház. a felújításkor új nyílászárókat építettek be, kicserélték a vízrendszert, csa...
18 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (95264259)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1542 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy teljeskörűen felújított családi házat - bruttó 40nm, 1 szoba, konyha, - új műanyag nyílászárók, - új vil...
18 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (76454762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 3
Újszászon, vasútállomás közelében eladó családi ház Újszász egyik csendes utcájában eladó egy tégla építésű családi ház : - 3 s...
19 900 000 HUF
234 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (69477493)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon 74 négyzetméteres családi házat, amely 1900 négyzetméteres körb...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (26722848)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 3
Újszászon, a Penny közelében felújított 2 szoba + nappalis családi ház eladóEladó Újszászon, a Penny közelében egy 70 nm-es, 2 ...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (54853529)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1542 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított kis családi ház Újszászon, a vasútállomástól 5 percre! Eladásra kínálunk Újszászon egy bruttó 40 m²-es, teljes...
20 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (24796956)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Újszászon egy 3+1 szobás családi házat. Alapterülete 106 nm, a telek területe 1129 nm. Az ingatlan 2012-be...
20 000 000 HUF
188 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (99273573)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1406 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Újszász csendes utcájában egy hangulatos családi ház, amely remek lehetőséget kínál azok számára, akik saját ízlés...
21 500 000 HUF
228 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (78634247)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon 3 szobás családi házat. - a ház egy 2100 m2 nagyságú telken he...
23 900 000 HUF
268 539 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (24523678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 445 m2
Szobaszám: 3
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnoktól 17 km-re, Újszász központjában egy három szobás jó elrendezésű...
24 900 000 HUF
276 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (13655835)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon 70 négyzetméteres családi házat! A családi ház jellemzői:  - 1...
27 500 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (32995433)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Szolnoktól 15 km-re Újszász városában eladásra kínálok egy 67 nm2-es családi házat. Az ingatlan kocka alakú, vegyes falazatú, j...
29 500 000 HUF
440 298 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (88599155)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 3
A  Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon egy kádár kocka típusú három egész szobás 100 m2-es családi há...
30 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (74457196)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1482 m2
Szobaszám: 2
A Casanetwork Jászberényi Ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon 104 m2-es,  2 szobás, részben felújított családi házat fa, é...
32 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (33478621)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan kiváló lokációval rendelkezik, Újszász Nagykerti városrészének egy csendes utcájában helyezkedik el. a szomszédok k...
33 000 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (47353383)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó újszászon egy teljes körűen felújított családi ház. Az ingatlan 3+1 szobás, tégla FALAZATÚ. Alapterülete 80 nm, a tel...
34 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Újszászon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal