Eladó kertkapcsolatos lakás (2779 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 779 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27497527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Designer által újraálmodott, azonnal költözhető, gyönyörű és modern 3 szobás, kertkapcsolatos otthon Zugló szívében. Teljeskör...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (66331477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kaposváron, a Keszthely utcában kínáljuk megvételre ezt a kertkapcsolatos lakást. Belső kétszintes, lakóterülete 80 m2. Lent az...
34 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54466939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Please scroll down for ENGLISH. KERTKAPCSOLATOS, nagy teraszos lakás, teremgarázzsal és tárolóval, 10 perce a belvárostól, mé...
187 000 000 HUF
2 921 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (77433724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az update vip ingatlaniroda KINÁLATÁBÓL: SIÓFOK ezüstpart/széplak határán, új építésű, VÍZPARTI, PANORÁMÁS, medencés lakás EL...
208 050 000 HUF
1 926 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (74727289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az update vip ingatlaniroda KINÁLATÁBÓL: SIÓFOK ezüstpart/széplak határán, új építésű, VÍZPARTI, PANORÁMÁS, medencés lakás ELA...
81 979 500 HUF
1 546 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (74764949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
125 903 250 HUF
1 656 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59336536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű, kertkapcsolatos 2 hálószobás lakás eladó – Debrecen, Nyulas Debrecen egyik legexkluzívabb újépítésű társasházában, ...
115 921 000 HUF
1 525 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53367454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos, világos kis lakás nyugodt környezetben - ideális otthon vagy befektetés! Budapest XX. kerületének egyik legc...
26 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23497434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két hálós, kertkapcsolatos újépítésű lakás eladó – Debrecen, Nyulas Debrecen egyik legexkluzívabb újépítésű társasházában, a L...
121 894 000 HUF
1 434 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi tégla lakás hirdetés (29524787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, kertkapcsolatos lakás Balatonalmádiban, Bauhaus stílus, luxus kivitelezés, strand 140 méterre! Balatonalmád...
92 720 000 HUF
1 783 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92843566)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű, kertkapcsolatos lakás! Saját kocsibeálló! Hőszivattyú! Nettó 52 m²-es lakás eladó egy újonnan épülő 6 lakásos társas...
117 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (43532489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, belváros közelében – eladó 56 m² lakás + 143 m² beépíthető tetőtér (összesen 200 m²) – vállalkozásra is kivál...
115 000 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97445579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álomotthonok újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a bme és az elte közelébe...
91 500 000 HUF
2 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (92449428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Otthon a Lőverek szívében – természet, panoráma, nyugalom Sopron legszebb városrészében, a Felső-Lőverekben kínáljuk eladásra ...
139 000 000 HUF
827 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (47787745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Székesfehérváron a Villa Park Lakóparkban 98 nm 3 szoba+ nappalis exkluzív földszinti, kertkapcsolatos, teraszos, D-i fekvésű l...
107 900 000 HUF
1 101 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (42374976)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón, a Hungarospa Fürdőkomplexum és a Csónakázótó közvetlen szomszédságában kínálunk Önnek stílusos megjelenésű, pr...
69 000 000 HUF
1 533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (29493764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vásároljon új építésű, egész évben lakható, energiatakarékos lakást Balaton legszebb részén! Amit kínálunk: Közvetlen a vízpa...
119 850 000 HUF
1 933 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (73752649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
117 300 000 HUF
1 891 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (44778323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
150 015 000 HUF
2 419 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (57763323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
49 478 750 HUF
1 236 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való kertkapcsolatos lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal