Eladó kertkapcsolatos lakás (2785 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 785 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (41292225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belvárosában, a Mária utcában eladó kertkapcsolatos, 3 hálószobás + nappalis lakás! Pécs szívében, a Mária utcában kínál...
120 000 000 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23433814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, nagy teraszos lakás, teremgarázzsal és tárolóval, 10 perce a belvárostól, mégis zöld övezetben, szemlőhegy leg...
187 000 000 HUF
2 921 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunabogdányi tégla lakás hirdetés (21683236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 268 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 13
Befektetők FIGYELEM! ÜZLETHELYISÉGEK és LAKÁSOK! ELADÓ egy frissen felújított 3 lakás és 2 üzlethelyiség egyben DUNABOGDÁNY...
250 000 000 HUF
932 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53997656)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosához 5 perc sétára, 427 nm alapterületű telken, földszint 1. emelet tetőtér beépítésű 3 lakásos tégla építésű...
99 000 000 HUF
1 042 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (21479431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
II. Ker. , Törökvész városrészen, a Nagybányai úton, elvehetetlen örök panorámás, belső kétszintes, 165m2-es, nappali +3 hálós,...
391 000 000 HUF
2 369 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (28936334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
II. Ker. , Törökvész városrészen, a Nagybányai úton, elvehetetlen örök panorámás, 74m2-es, nappali +2 hálós, déli tájolású, cir...
185 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93933367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs szívében, a Mária utcában kínálunk megvételre egy 138 m²-es, földszinti, tágas elrendezésű lakást, amely három külön nyíló...
120 000 000 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39378946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belvárosában eladó 3 szoba+ nappalis kertkapcsolatos, felújított lakás! Pécsett a Mária utcában eladó egy 138m2-es 3 külön...
120 000 000 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (82138233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű társasházi lakások újpest KÖZPONTJÁBAN! ! Hőszivattyús fűtés! KÖZPONTI elhelyezkedés, kiváló KÖZLEKEDÉS! ! Bud...
123 771 250 HUF
1 793 786 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25596833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
!! Kivételes lehetőség a Széchenyi hegy exkluzív pihenő negyedében!! Nyugodt, csendes mellékutcában lévő félpanorámás, körbenap...
277 000 000 HUF
2 826 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (34727279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tapolca északi városrészében egy 4-es társasházban egy 2 szobás, 1. emeleti lakás. Az épületben a fűtésrendszer gázzal és...
52 000 000 HUF
634 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (43535727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*Balatonfüreden eladó Új Építésű Luxuslakások 41, 14 nm+ 26, 4 terasszal! * Fedezze fel álmai otthonát a legújabb, új építésű ...
99 980 000 HUF
2 438 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (84423243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
New home. Private garden. PARKING. Apartment for sale | Sopron – near downtown Ritka kombináció: új műszaki tartalom + saját ...
85 900 000 HUF
943 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (26374524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
125m2-es, 4 szobás, teraszos két generációs téglalakás csendes ZSÁKUTCÁBAN A lakás jellemzői: ELADÓ 125 nm-es két külön lakás...
149 000 000 HUF
1 192 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23485145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, elkészült, prémium minőségű lakás Rózsadombon, Budapest II. kerületében Egy most elkészült, exkluzív, 6 lakásos társash...
270 400 000 HUF
3 704 109 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (76197957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álomotthonok újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a bme és az elte közelé...
133 200 000 HUF
2 081 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (94772379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Székesfehérvár Öreghegy szívében, 144 nm-es, 2010-ben épült társasház, középső lakóegysége! Ideális, kényelmes otthon mi...
89 900 000 HUF
624 305 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (88353243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a III. kerületben, Aranyhegy déli oldalán, egy csendes, kertvárosi részen található, örökpanorámás kilátással rendelkező,...
140 655 000 HUF
2 653 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári egyéb lakás hirdetés (44333432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Balatonbogláron teljes körűen felújított, 71 m2-es, 2 + 1 fél szobás, DNYI-i fekvésű, első emeleti lakás ELADÓ! A társasház 1...
63 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (52744333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eger, Felnémet városrészben, zárt lakóparkban, kertvárosi környezetben exkluzív megjelenésű új építésű ikerházi, két szintes la...
98 900 000 HUF
883 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való kertkapcsolatos lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal