Eladó kétgenerációs ház (3705 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 705 db
További eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház
Eladó Gyékényesi családi ház hirdetés (64442495)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2362 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy kiváló adottságokkal rendelkező családi házat gyékényesen, tágas, 2362 m²-es telken! ...
42 000 000 HUF
451 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (39999553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 4
Sopron festői környezetében a Bánfalvi kolostor közelében eladó családi ház. A ház lakószintje a domborzati adottságok miatt a...
142 000 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (39666672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 5
Egyedi hangulatú családi ház eladó Pécs kedvelt, Málomi részén! Ez a különleges ingatlan 1988-ban, Dévényi Sándor tervei alap...
135 000 000 HUF
562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (35443849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Kápolnásnyék, Ercsi úton eladó 4. 000 Négyzetméter telekterülettel, 25% beépíthetőségi határral, egy nagyon elegáns, kissé ango...
210 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (12889356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 866 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház két generáció részére az Öreg-hegy lábánál, gyönyörű telken, medencével! Eladásra kínálok egy kivételes adot...
299 000 000 HUF
830 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Révfülöpi családi ház hirdetés (43294338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 492 m2
Telekterület: 1722 m2
Szobaszám: 5
Eladó Révfülöpön egy családi ház, pince szint, földszint és tetőtér beépítéssel. Hasznos alapterület 492 nm, telek terület 1722...
240 000 000 HUF
487 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (37399444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
A társasház második épületének hasznos alapterülete kb. 90 Nm. Telek területe összesen 460 nm. Ezt a házat a tulajdonos 2011-be...
77 900 000 HUF
865 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (18947455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérváron, a Maroshegyen, eladásra kínálok, egy közel 113 nm-es családi házat. A telek mérete 507 nm, a társasházi alap...
94 900 000 HUF
839 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (59969633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív lehetőség családi ház és telephely vásárlására Maroshegy központjában! a ház 1970-ben épült azóta folyamatosan felújít...
172 900 000 HUF
621 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (67469954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A vezér utcákban eladó, egy 136 nm hasznos alapterülettel rendelkező kertes családi ház. Az árba első vagy második emelti tégl...
89 900 000 HUF
661 029 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (56913534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 5
Felújítandó házrész eladó Mohácson, közel a Dunához és a belvároshoz! Mohács frekventált, mégis nyugodt részén eladó egy külö...
19 900 000 HUF
203 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi családi ház hirdetés (99617193)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szatymazon, frekventált elhelyezkedéssel kínálok megvételre egy sokoldalúan hasznosítható, modernizált ingatlant, amely nemcsak...
76 900 000 HUF
565 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (37644346)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 4
Örökpanorámás luxusvilla az Ön igényeire szabva ii/a, Csongor utca Váltsa valóra elképzeléseit Budapest egyik legkeresettebb l...
570 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34477355)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 412 m2
Telekterület: 1928 m2
Szobaszám: 4
Kortalan ELEGANCIA! NAGYPOLGÁRI villa Érd FENYVESÉBEN! Érd Fenyvesének egyik legszebb utcájában kínálunk megvételre egy 200...
520 000 000 HUF
1 262 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (84422864)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1561 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs, de egybe is nyitható, örökpanorámás családi ház eladó Őrbottyán egyik legszebb részén! Kivételes lehetőség azo...
107 900 000 HUF
744 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (51542121)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Gödöllő belvárosában tágas családi ház nagy telekkel és többféle hasznosítási LEHETŐSÉGGEL Eladó Gödöllő belvárosában egy kb. ...
152 000 000 HUF
760 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ostorosi családi ház hirdetés (46183442)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 7
Ostoroson eladó egy két generációs, jó állapotú családi ház! Fedezze fel ezt a lenyűgöző, panorámás családi házat Ostoros cse...
107 900 000 HUF
438 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (13967177)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: 985 m2
Szobaszám: 6
Tápiószecsőn, magdolnatelepen kétgenerációs, duplakomfortos családi HÁZ! Tápiószecső közkedvelt Magdolnatelepi részén, a Szőlő...
74 900 000 HUF
309 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőtárkányi családi ház hirdetés (44437813)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 232 m2
Telekterület: 6692 m2
Szobaszám: 7
Heves megye, Felsőtárkány, 230 m2-es, teljeskörűen felújított családi ház eladó. a kétszintes épület utcafronti részének emelet...
110 000 000 HUF
474 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (46378843)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 1429 m2
Szobaszám: 7
Eladó 209 nm-es, kétgenerációs családi ház Vonyarcvashegyen! Befektetésre vagy összeköltözésre keresi álmai ingatlanát a Balat...
134 900 000 HUF
645 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való kétgenerációs házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 186 Következő oldal →

Mi az a kétgenerációs ház?

A kétgenerációs ház olyan családi ház, amelyben két önálló lakrész található, jellemzően külön bejárattal, saját fürdőszobával és konyhával. A kétgenerációs családi ház külön bejárattal ideális megoldás lehet akkor, ha szülők és felnőtt gyermekek szeretnének egy telken élni, mégis megőrizni a saját életterüket. A kialakítás lehet teljesen szeparált, amikor a két lakás gyakorlatilag önálló egységként működik, de gyakori az egy épületen belüli, jól elkülöníthető elrendezés is.

Miért keresett az eladó kétgenerációs ház?

Az eladó kétgenerációs házak iránti kereslet 2026-ban is erős. Ennek oka egyrészt a lakhatási költségek emelkedése, másrészt az a családi igény, hogy több generáció éljen egymás közelében, mégis önállóan. Egy ilyen ingatlan hosszú távon stabil megoldást jelenthet, ráadásul az egyik lakrész akár bérbe is adható, ami befektetési szempontból is vonzóvá teszi. Budapesten és Pest megyében különösen erős a kereslet az eladó kétgenerációs házakra, de Debrecenben és más nagyvárosokban is folyamatosan jelennek meg új hirdetések.

Milyen kétgenerációs házak érhetők el a piacon?

A kínálatban megtalálhatók felújítandó, korszerűsítést igénylő ingatlanok, valamint új építésű kétgenerációs családi házak is. Egyes esetekben a két lakrész teljesen külön közművekkel és mérőórákkal rendelkezik, máshol inkább funkcionális elkülönítésről beszélhetünk. Az eladó kétgenerációs házak Budapest környékén gyakran nagyobb telekkel és kertkapcsolattal érhetők el, míg városi környezetben jellemzőbb az épületen belüli megosztás.