Eladó kétgenerációs ház (3702 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 702 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (83446732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 5
Eladó kecskeméten a belváros közelében nappali+3 szobás, 2020-ban épült, napelemes, korszerű családi ház! Az ingatlan újszerű á...
130 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (28544464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozásra alkalmas exkluzív ház ELADÓ! ! ! Eladó Kecskeméten 844 nm telken, 2008-ban nagyon igényes műszaki és esztétikai...
215 000 000 HUF
614 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33386944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 337 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 6
Gyönyörű szecessziós villa eladó! Kecskemét legexkluzívabb városrészében, a történelmi Villanegyedben kínálunk eladásra egy gyö...
240 000 000 HUF
712 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (35294343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 1273 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó egyedi, energiatudatos családi ház Startup zónával Hajdúnánáson! Hajdúnánás frekventált részén, a körút belső oldalán k...
136 900 000 HUF
427 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (57355315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Igazi különlegesség Királyerdőn Kiválló állapotú családi ház tulajdonosi garanciával eladó. Budapest XXI. Ker. Csendes mellé...
110 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (16743447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 324 m2
Telekterület: 1105 m2
Szobaszám: 8
Exkluzív zöldövezeti villa Szemlőhegyen! Eladó egy frissen és igényesen felújított, modernizált, liftes, háromszintes, kétgen...
780 000 000 HUF
2 407 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (54979426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Dunakeszi alsón csendes mellékutcában 130 nm-es (60 nm + 70 nm) kétgenerációs családi ház eladó. A családi ház 900 nm-es sík,...
85 000 000 HUF
653 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (84324389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ikerház Szeged-Gyálaréten – Egy Igazi Kincs! Ez az 1995-ben épült ikerház remek lehetőség mindazok számára, akik egy ny...
51 000 000 HUF
401 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (33726272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 264 m2
Szobaszám: 6
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy sajátjává tegyen egy ilyen sokoldalú és központi helyen lévő ingatlant! Az ingatlan ...
69 990 000 HUF
378 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (49571954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 5
Hajdúszoboszló több generációs családi ház eladó! Eladó Hajdúszoboszlón, Európa legnagyobb fürdőkoplexumának városában egy 27...
195 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (28275349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 5
Debrecen ház eladó! Megvételre kínálunk Debrecenben, az Olajfa lakóparkban egy 148 m2-es családi ikerházat! Maga a ház 2012...
134 900 000 HUF
911 486 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Domonyi családi ház hirdetés (23724449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 2662 m2
Szobaszám: 4
Felújított 2in1 ház teljes BÚTORZATTAL! Domonyvölgynek lelke van. Lelkét lakói ápolják, akik kedves kis közösségben élnek itt e...
117 000 000 HUF
570 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonybéli családi ház hirdetés (72473945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 4268 m2
Szobaszám: 4
Egyedülálló lehetőség! A Bakony közepén, Bakonybéltől 2 km távolságra, Somhegypusztán eladó egy ízlésesen kialakított és felúj...
89 900 000 HUF
473 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (45363362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3
Két ház egy telken! ÁLMAID otthona vár rád! KÉSZEN állsz egy új életre? Hagyomány és modern egyszerre! Szeretnél egy olyan...
149 000 000 HUF
1 637 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (32442445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1222 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő és Veresegyház szomszédságában vácegresen a központban eladó 4 nagy szobás családi ház (127 m2) melléképülettel (30 m2)...
47 000 000 HUF
370 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (82497647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 1180 m2
Telekterület: 1476 m2
Szobaszám: 14
* Befektetők figyelem! * Lajosmizsén az M5-ös és a tervezett M8-as autópálya csomópont közelében eladó, 3 generációs, 1180 nm-e...
160 000 000 HUF
135 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (81546779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag a cdc Ingatlaniroda kínálatában! Dabas frekventált utcájában, karnyújtásnyira a központtól, 82+16 m2-es, kétgeneráció...
46 000 000 HUF
469 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (34843763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 3237 m2
Szobaszám: 6
Többgenerációs lehetőség Tápiószecső központjához KÖZEL! Tápiószecső frekventált, mégis csendes részén kínálok megvételre egy ö...
59 900 000 HUF
450 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (57492557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 760 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 10
Egyedülálló ingatlan páros eladó 2 x 2000 nm-es telekkel. Ha szereti nagy tereket, igényes belső kialakításokat és a szuterén...
740 000 000 HUF
973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (84233233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 3127 m2
Szobaszám: 10
Kivételes lehetőség Gyömrő festői környezetében a Teleki kastély lábánál! Keresi álmai otthonát? Ne keressen tovább! Eladó Gy...
219 000 000 HUF
644 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való kétgenerációs házat?