Eladó ingatlanok (15168 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 168 db
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (12353671)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 221 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4
Orosháza belvárosában, eladó egy két szintes, dupla nappalis családi ház! 1985-Ben Poroton téglából épült egyedi tervek alapján...
75 000 000 HUF
339 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (49498943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske belváros közeli, csendes jól megközelíthető részén eladó egy 3 szobás 78 nm-es alapterületű kis udvaros, zárt - gye...
48 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegvári családi ház hirdetés (22745633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! *** Eladó félkész családi ház Szegvár központjában, azonnal költözhető! Szegvár központ...
17 900 000 HUF
241 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (94367392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1519 m2
Szobaszám: 2
***Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! *** Eladásra kínálok Békés vármegye harmadik legnagyobb településén, Orosházán egy telje...
25 900 000 HUF
340 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (98735395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
Önálló családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest 20. kerületében! Megvételre kínálunk egy 3 szobás, önálló családi házat 313...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői tégla lakás hirdetés (45987779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű társasház épül Monorierdő központjában! Kedvező 5% kamatozású, Zöld hitelt igénybe vehető, hívj a részletekért! ÉP...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93292952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1057 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Modern családi otthon Érd szívében? Ahol a csend és a kényelem találkozik! Központi elhelyezkedés, csendes környezet! Mindez ...
149 000 000 HUF
827 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (83244778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Délegyházán, a központhoz közel, mégis csendes utcában eladásra kínálunk egy 160 m2-es, teljes közműves, kétgenerációs, két szi...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi hétvégi ház hirdetés (75313254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház tóparti környezetben! Tulajdonostól eladó egy 2004-ben épült 3 szobás, 64 nm-es tégla családi ház dupla tel...
67 900 000 HUF
1 060 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47995232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (63998753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó két generációs családi ház FÓTON! ! ! Fót, Kisalag részén eladó egy 875 nm-es öszközműves telken lévő 3 szintes, 2 gene...
150 000 000 HUF
697 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (69677224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület Ligettelek részén egy 68 nm-es lakás Eladó! Megvételre kínálok a x. kerület Ligettelek részén egy Tulajdoni lap al...
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (67442736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Délegyházán, a központhoz közel, mégis csendes utcában eladásra kínálunk egy nettó 194 m2-es, teljes közműves, kétgenerációs, k...
89 900 000 HUF
463 402 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (39434271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
89 900 000 HUF
463 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sásdi családi ház hirdetés (95793548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 3+ 4 fél
Sásd kellemes és csendes részén egy 513 m2 területű telken elhelyezkedő, kb. 150 m2-es, 3 + 4 félszobás, kétszintes családi ház...
59 999 000 HUF
399 993 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34128358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc-Tapolca festői szépségű részén 74 nm-es családi ház, 538 m2-es telekkel eladó. Az ingatlanból gyönyörű kilátás nyílik a...
63 000 000 HUF
851 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (93433589)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 6
Hódmezővásárhely központjában kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező családi házat, mely két különálló lak...
82 000 000 HUF
473 988 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (39987467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Dabas Régió Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kiváló tulajdonságokkal bíró, kertes, hangulatos, teljes körűen, minőségien ...
79 000 000 HUF
1 926 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi egyéb ház hirdetés (39822757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Start 3%-os hitelre alkalmasan. Ne szalaszd el, kíválló minőségben és oda figyelésben épülő ház. Pest megye déli részén, a Cegl...
64 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei tégla lakás hirdetés (68912688)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó társasházi lakások bicskén, a gesztenyés LAKÓKERTBEN Már megvásárolható lakások a B ütemben! ! ! A Lux Home Ingatlanir...
65 300 000 HUF
906 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?