Eladó ingatlanok (15168 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 168 db
Eladó Érdi ikerház hirdetés (63239673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Elvehetetlen örök panoráma a természetre! Egyedi, minőségi, átgondolt! Érd Dombosváros szélén, közvetlen a természet mellett...
238 900 000 HUF
933 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (48774649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Eladó prémium ikerház Veresegyház legkedveltebb részén, a Ligetekben! Eladó Veresegyház Ligetek városrészén egy két szintes, ...
229 000 000 HUF
1 347 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34473295)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Vacsiköz egyik legjobb utcájában – Tágas, jól karbantartott családi ház eladó! Kecskemét egyik legkeresettebb városrészében kí...
149 000 000 HUF
876 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (53447397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 5
Ékés vármegye, Békéscsaba belvárosában, a Munkácsy negyedben, saroktelken, polgári stílusban épült, 180 m2 alapterületű, 5 szob...
119 000 000 HUF
661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Mályi családi ház hirdetés (35539196)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176307 hivatkozási számú mályi családi ház. Az eladó ...
79 990 000 HUF
799 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42446779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VI. kerületének patináns részén, közvetelen az v. kerület határán, az Arany János utcánál egy 56 m2-es (+18m2 ga...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (94584938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsaba, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan, az északi városrészben, 1130 nm-es telken ...
28 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (33434394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófokon vízparthoz közel elhelyezkedő földszinti, terasz és kertkapcsolatos lakást ajánlunk kedves érdeklődőink figyelmébe, a ...
85 900 000 HUF
1 385 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (75543439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 1221 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Tiszaalpár központjában – vállalkozásra is kiváló lehetőség! Tiszaalpár frekventált, főúti részén, 1221 m²-...
31 900 000 HUF
263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (38947245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 448 m2
Szobaszám: 2
Eladó vagy budapesti ingatlanra cserélhető egy városközponthoz közeli jó elhelyezkedésű 2023-ban teljes belső felújításon átese...
72 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48843872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Oktogon mellett Eladó egy második emeleti, teljes körűen felújított, tágas, világos, tégla lakás a Szófia utcánál. a lakásban t...
139 000 000 HUF
1 432 989 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (78745743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 969 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy kétszintes családi ház Újszegeden. Az ingatlan egy 969 m²-es, gondosan parkosított telken fekszik, és kívül-belül te...
210 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (66753545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Megvételre kínálom, Veszprém kedvelt részén ezt az örök panorámával rendelkező penthouse lakást *** Bemutatom Veszprém egy...
170 000 000 HUF
1 297 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (39454463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pest vármegyei agglomerációban található Kerepes városában eladó a forgalmas 3-as számú országos főút mellett egy 776 m2 alapte...
150 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi étterem, vendéglő hirdetés (33955834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Páty centumában eladó vendéglátó hely, 3 üzlethelyiség, rendezvény helyszín, PANZIÓ Vállalkozók, befektetők, figyelem! Az ing...
585 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb ipari ingatlan hirdetés (32322384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted