Eladó ingatlanok (15172 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 172 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35939591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (92237773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tulajdonostól eladó felújított Bauhaus lakás, Budapest egyik legjobb környékén! Befektetők figyelem! Ritka lehetőség egy 1936-...
117 000 000 HUF
1 462 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegvári családi ház hirdetés (78517931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! *** Eladó félkész családi ház Szegvár központjában, azonnal költözhető! Szegvár központ...
17 900 000 HUF
241 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székkutasi tanya hirdetés (47423499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Csongrád-Csanád vármegyében, Székkutas külterületén található, összesen 5635 m2 alapterületű mezőgazdasági ter...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98432442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 12
Vissza nem térő ALKALOM! ! Újszerű, tégla építésű társasházban -alkalmi nm áron! ! Vállalkozásoknak kavoszos hitelre is meg...
349 000 000 HUF
1 073 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77225263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 140 nm-es, 1. emeleti, amerikai konyhás, nappali + 3 hálószobás(ebből 1 üres, opcionálisan berendezhető),...
339 000 000 HUF
2 421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33155421)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
VI. Ker belváros szívében, Podmaniczky utcában egy nappali + 3 hálószobás, 2 fürdőszobás luxuslakás teljes bútorzattal, csodála...
229 990 000 HUF
1 769 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73864893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A méltán népszerű Eurodomb lakóparkban 3 szobás, tágas lakás eladó. A harmadik emeleti lakás amerikai könyhás nappalija terass...
255 000 000 HUF
2 040 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi egyéb nyaraló hirdetés (93427956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 2650 m2
Telekterület: 6482 m2
Szobaszám: 44
Remek befektetési lehetőség! Jól működő, folyamatosan karbantartott, nagy kihasználtságú Szálloda Magyarország egyik kedvelt g...
1 524 900 000 HUF
575 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33528775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bernadett Csernàk 13:26 (0 perccel ezelőtt) címzett: én Eladó 3 szobás, panorámás, prémium lakás a XIII. kerület csendes részé...
134 900 000 HUF
1 983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (34384279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: n/a
A CasaNetWork győri irodája eladásra kínálja a 0028-as referenciaszámú családi házat Balatonfüreden. Az 1810-ben épült ház tel...
89 000 000 HUF
824 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (42453716)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 1
A Szarvasi CasaNetWork ingatlaniroda kiváló befektetési lehetőségként megvételre kínál Kunszentmártonban egy vegyes építésű 210...
36 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37826382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 10
Fantasztikus lehetőség: 6 garzonlakás és 4 állásos autószerelő műhely! Eladó egy lenyűgöző lehetőség, amely 6 garzonlakást és...
329 900 000 HUF
916 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (91273887)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Két ingatlan egy áráért! ! ! ! ! ! ----------------------- A Kunszentmártoni CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínálja a Fo...
188 000 000 HUF
2 160 919 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (42241375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1883 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
A  törökszentmiklósi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Fegyverneken egy négy szobás családi házat az alábbi paramétere...
15 900 000 HUF
196 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (47145144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vízpart közeli új építésű tégla lakás - Eladó Balatonfüreden! ! A Casanetwork balatonfüredi ingatlaniroda eladásra kínálja 25...
435 728 000 HUF
2 944 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (99954247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
124 390 000 HUF
2 073 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (39335572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 4
Eladó Tahitótfalu tótfalusi részén egy 125 nm alapterületű, nappali+ 3 szobás egyszintes ház 3800 nm telekterülettel. Az elad...
85 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőörsi hétvégi ház hirdetés (34927297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Amennyiben a hétköznapok rohanását a Balaton mellett szeretné kipihenni, remek lehetőség erre ez a felsőörsi ingatlan! A Casa...
65 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eplényi egyéb üzlethelyiség hirdetés (31376959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A casanetwork Veszprém Ingatlaniroda eladásra kínálja a 2289-es referenciaszámú üzletet Eplényben a következő paraméterekkel: ...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal