Eladó ingatlanok (15109 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 109 db
Eladó Makói családi ház hirdetés (71467689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 682 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 180 nm, két generációs, családi ház eladó! Az ingatlan, Makó, központi részén található, 961 n...
89 900 000 HUF
499 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi hétvégi ház hirdetés (13344377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház tóparti környezetben! Tulajdonostól eladó egy 2004-ben épült 3 szobás, 64 nm-es tégla családi ház dupla tel...
67 900 000 HUF
1 060 937 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (73799389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában, lakóparki lakások leköthetők. Komárom egyik legszebb zöldövezeti lakóparkjává...
49 837 000 HUF
922 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (54696356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
35 388 000 HUF
804 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (43549473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csömör középhegyen, kétgenerációs, 5+1 félszobás, jó állapotú, medencés, tehermentes, rugalmasan költözhető családi ház eladó! ...
198 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári egyéb lakás hirdetés (77624399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár népszerű, kedvelt, könnyen megközelíthető kertvárosi részén 119 nm-es lakás, nappali, konyha, étkező, 2 hálószoba, fürd...
94 900 000 HUF
797 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (47627425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1591 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálom Kaposvár keleti városrészében ezt a 2 generáció együttélésére is alkalmas 100 + 40 m2-es családi házat. Az u...
44 900 000 HUF
320 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84493814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Néhány éve átadott, újszerű ingatlan Kiváló elhelyezkedésű, csendes lakás, közel az Állatorvosi Egyetemhez. A 3. emeleti, vi...
124 000 000 HUF
1 797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (68978735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Egy kétszintes, 7 szobás lakás a Stadionoknál! Eladó egy kétszintes lakás a a Százados út legjobb társasházban, ami egy önáll...
139 900 000 HUF
879 874 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23632247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Együtt, de mégis külön szeretne költözni? Itt a megoldás! Egy épületben most 2 teljesen egyforma lakás ELADÓ! XIII. Újlipótvá...
116 000 000 HUF
2 468 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35854571)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. Újlipótvárosban, újszerű, csendes, belső kertre tekintő, 47 nm-es amerikai konyhás nappali plusz egy hálós, erkélyes laká...
105 000 000 HUF
2 234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (42426532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 3
Többcélú hasznosítási lehetőség! ! ! Budapest XV. kerületének nagyforgalmú, centrális részén eladó egy 180m2- es, felújított,...
120 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (61989359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljesen felújított, igényes, napfényes lakás a belváros szívében, mindössze pár lépésre a Károlyi kerttől és az egye...
89 900 000 HUF
2 090 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47399546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Angyalföld kedvelt, megújuló, központi részén eladó egy kis lakásszámú, tégla építésű társasház emeletén utcára és kertre is né...
89 000 000 HUF
978 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65299749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként m...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (33675279)
6 hónapnál régebbi hirdetés