Eladó ingatlanok (15110 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 110 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (84738835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a páratlan lehetőséget Nyíregyháza egyik legkedveltebb kertvárosi részén! Modern, kétszintes, teljes körűen fel...
132 900 000 HUF
768 208 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (38244721)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1317 m2
Szobaszám: 5
Mediterrán stílusú, panorámás családi villa eladó Győrújbarát kedvelt, hegyvidéki részén! Győrújbarát egyik legjobb lokációjá...
165 000 000 HUF
589 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83481346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XX. kerületben, Erzsébetfalva központjában kínálunk megvételre egy 34 m²-es, 1 szobás lakást, egy 2001-ben téglából épült, sz...
49 990 000 HUF
1 470 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszepezdi családi ház hirdetés (16239355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1198 m2
Szobaszám: 6
A Balaton északi partjának egyik legcsendesebb, festői szépségű településén, Balatonszepezden kínálunk eladásra egy különleges,...
299 000 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33963644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű kétlakásos társasházi ingatlan kerül értékesítésre Nyíregyháza csendes, kertvárosi részén, a városközponttól csupán ö...
76 600 000 HUF
1 255 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (83294436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 448 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Császártöltés település csendes utcájában eladó egy 70 m2-es családi ház. a vegyes falazatú ingatlanban két h...
23 900 000 HUF
341 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43725773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető lakás a Corvin Plazánál! A 8. kerületben kínálunk eladásra a Corvin Pl...
84 900 000 HUF
1 632 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (12722423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszlón a Hőforrás utcában eladó egy új építésű 122, 43 nm-es dupla komfortos amerikai konyha+ nappalis, napfényes laká...
105 000 000 HUF
860 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (34531541)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 4
Püspökladány központi utcájában üzlethelyiségnek, vagy akár kétgeneráció részére felújított ház eladó! Elosztása miatt tökélete...
29 500 000 HUF
184 375 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (53979424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csepel Kedvelt Részén, KirályerdőnModern Kialakítású, Luxus Kategóriájú Új Építésű Ikerház a Duna-parttól (Ráckevei Duna-...
179 900 000 HUF
1 052 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (48979386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 284 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, az Üllői úton eladó egy kétszintes, jó állapotú ház, garázzsal, tárolóval, pincével, több autónak ...
170 000 000 HUF
598 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79224289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Exkluzív luxuslakás az Operához közel, a 6. kerület egyik csendes utcájában*** Eladó egy 80 m2-es, prémium minőségben felúj...
160 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (96414113)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Beruházók, Vállalkozók figyelmébe ajánlom! 50 Nm-es működő üzlethelyiség + 120 nm-es lakótér Érd szívében, frekventált, főút ...
149 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (78675437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Eladó sokoldalú családi ház Érd központjában – vállalkozási lehetőséggel! Érd szívében, frekventált, főút melletti elhelyezked...
149 900 000 HUF
881 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (82498999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 4
A pilisi hegyekre, dombokra panorámás, br. 237m2-es, duplakomfortos, csodás hangulatú és állapotú, 4 szobás, klímás, új kondenz...
239 990 000 HUF
1 012 616 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (83995443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (87125769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában napfényes, tágas, második emeleti, polgári lakás eladó! Főbb jellemzők: - 84 nm - hatalmas, napfényes n...
98 900 000 HUF
1 177 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44355943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom ezt a 6 lakásos társasház első emeleti lakását, mely Budapesten a 23. kerületben Soroksár csendes kis utcájába...
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (75784444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás:A h...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43673775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületének...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal