Eladó ingatlanok (15119 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 119 db
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (38333679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske belváros közeli, csendes jól megközelíthető részén eladó egy 3 szobás 78 nm-es alapterületű kis udvaros, zárt - gye...
48 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54535331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belvárosi életstílus esszenciája! Két szintes, igényes lakás a Liszt Ferenc tér közelében! ! ! Megvételre kínálunk egy külö...
123 000 000 HUF
1 481 927 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (82976633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szép juhászné - kulcsrakész újépítésű 4 lakásos társasházban, emeleti, aa energetikai minősítésű lakás eladó a hárshegyi erdő M...
271 000 000 HUF
2 683 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási családi ház hirdetés (91597443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 3
Dunaalmás egy csendes, rendezett, barátságos település Komárom-Esztergom vármegyében, amely elsősorban nyugodt életvitelével, k...
64 990 000 HUF
601 759 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (63955458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 791 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 6
Kivételes lehetőség Testvérhegyen! Cégközpontnak, irodának ideális ingatlan! Budapest III. kerületének egyik legnívósabb rész...
470 000 000 HUF
594 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (92215957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 7
XVII. kerületben a Pesti úti lakóparkban eladó egy két generációs családi ház 1050 nm-es összközműves telken. Az ingatlan a 20...
250 000 000 HUF
961 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (28893933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1930 m2
Szobaszám: 4
Vállalkozók, családosok, felújított, téglaépítésű Kádár-kockára vágyók figyelem! Kiváló állapotú, 125m2-es, 4 szobás, cirkós,...
99 000 000 HUF
792 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (47672549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 1670 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy több mint 30 éve tulajdonban lévő, ipari ingatlan mely a Csepel Művek területén van. Az ingatlan alagsor, földszint é...
690 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (21852833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Hatvan csendes zsákutcájában, eladásra kínálunk egy 1985-ben épült, 100 m2-es, tégla falazatú, kiváló állapotban l...
75 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39454975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, bútorozott, 65 nm-es lakás eladó a Corvin sétányon, 10. emeleti, panorámás kilátással! A Corvin sétányon kínálunk e...
144 990 000 HUF
2 013 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93927533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, újszerű lakás eladó a IX. kerület szívében, csendes mellékutcában, belső kerttel és két fürdőhelyiséggel Budapest IX. ...
110 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (39796893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3
75 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonedericsi családi ház hirdetés (27743913)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 4
Balatonederics egyik legszebb részén, 1020m2-es telken elhelyezkedő, földszintes, 140 m2-es, 4 szobás újszerű állapotú önálló c...
129 900 000 HUF
927 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (96853345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Sóstó újonnan épülő lakóparkjában extra minőségű, 140 nm-es, nappali + 3 szobás ikerház eladó. Nyíregyháza legked...
115 000 000 HUF
821 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (72439575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (58944368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Újpest egyik közkedvelt, kertvárosias részén, a (volt Paksi József utcai lakótelepen) Prém Margit Park közvetlen s...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki családi ház hirdetés (43592694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 8
Egy igen ritka és ilyen formában kivételes lehetőséget kínálok most megvételre! ! ! Egerszalók központi részéhez és a méltán né...
219 900 000 HUF
862 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (15754329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 11. kerületben - nagyon közel a BAH. Csomóponthoz és a 12. kerületi mom Parkhoz is - egy 32nm. Alapterületű, első emele...
55 900 000 HUF
1 746 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54749462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Örök panorámás, újépítésű, egyedi kialakítású, zöld tetős penthouse lakás eladó pasaréten, nagy terasszal, 360 fokos panorámáva...
212 000 000 HUF
2 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (94826925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
258 000 000 HUF
3 185 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal