Eladó ingatlanok (15122 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 122 db
Eladó Monori családi ház hirdetés (53999427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 850 m2
Telekterület: 65766 m2
Szobaszám: 14
Monor szép és csendes részén, mégis közel a belvároshoz, gyönyörű környezetben eladó egy hatalmas 65 775 nm-es telek, amelyen h...
1 269 000 000 HUF
1 492 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi családi ház hirdetés (54183629)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 5
Alsóörsön eladó egy stílusos, jól karbantartott, 2 szintes családi HÁZ Az ingatlan a község csendes utcájában, kertvárosi része...
139 700 000 HUF
751 075 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (27243349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi lehetőség a II. kerület szívében - új építésű lakás hatalmas terasszal és AUTÓBEÁLLÓVAL! A II. kerület egyik legkereset...
77 900 000 HUF
2 434 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (17449948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium újépítésű otthonok őrmező zöldövezetében! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Őrmezőn kínálunk eladásra...
122 850 000 HUF
2 275 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői tégla lakás hirdetés (19695443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű társasház épül Monorierdő központjában! CSOK Plusz Igényelhető, részletekért hívjon bizalommal! ÉPÜLET ADATAI: 6 ...
58 900 000 HUF
1 051 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99172493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tulajdonostól eladó felújított Bauhaus lakás, Budapest egyik legjobb környékén! Befektetők figyelem! Ritka lehetőség egy 1936-...
117 000 000 HUF
1 462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (73934782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Hajdúszoboszló frekventált részén eladásra kínálunk egy 7 lakásos stílusos, modern sorházban lévő családi házat, melyek azonnal...
105 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki családi ház hirdetés (44399653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 5
Akció! Május végéig 20% kedvezménnyel megvásárolható az INGATLAN! ! ! Heves vármegye, Egerszalók 330 m2-es többfunkciós ingat...
120 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (75234125)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges panorámás lakás a Budai Várra néző kilátással? a nyugalom és a városi pezsgés határán Budapest szívében, ...
154 900 000 HUF
1 936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői családi ház hirdetés (56378235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 267 m2
Telekterület: 1701 m2
Szobaszám: 6
Nagycsaládosok/befektetők figyelem! Almásfüzitőn, Komáromtól 11, Tatától 12, 5 km-re eladó egy összesen 1701 m2 területű telk...
65 000 000 HUF
243 445 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Töltéstavai családi ház hirdetés (48374466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 5
Töltéstava csendes utcájában, a Pannonhalmi Főapátságra néző 112, 18 nm-es, nappali + 4 szobás családi ház 1049 nm-es telken el...
98 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (35388434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 920 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sarkadon a városközpont közelében egy gyönyörűen felújított, 100 m²-es téglafalazatú családi ház, amely egy 920 m²-es öss...
45 900 000 HUF
459 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (44443544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Baja józsefvárosi részén eladó egy 95 nm-es, 750 nm-es telken fekvő családi ház. a vegyes falazatú ingatlanba...
47 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63553648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
CITYCARTEL  INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY -------------------------------------------------------------------------...
274 000 000 HUF
2 686 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44578598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY --------------------------------------------------------------------------...
159 000 000 HUF
2 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35293279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
207 000 000 HUF
2 620 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (54339137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 5
Budakalász - panorámás családi HÁZ ELADÓ Budakalász hegyoldalában egy 168 nm-es, nappali+4 szobás, jó elosztású, jó állapotú, ...
178 000 000 HUF
1 059 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32936775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyházán a Tesco mögötti kertvárosi részen eladó 100 m2-s három különnyíló szobás, amerikai konyha+nappali+étkező egy térbe...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási étterem, vendéglő hirdetés (13435387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: n/a
Befektetési lehetőség Hajdúnánás belvárosában – eladó vendéglátó- és szabadidőközpont lakással Hajdúnánás központjában, a Váro...
234 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53234477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ez az otthon nem csupán egy ház – ez egy életstílus, ahol a családok, akár több generáció is kényelmesen együtt élhetnek! Nyí...
148 900 000 HUF
827 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal