Eladó ingatlanok (15122 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 122 db
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (26253243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pakson a Fenyves utcában, 52 m²-s, 2 szobás, klímás, erkélyes teljes körűen felújított lakás. Az ár irányár: 44 900 000 Ft. Érdeklődni: 20/360-3129
44 900 000 HUF
863 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33822849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Panorámás sorházi lakás eladó! Csak irodánk kínálatában! Remetekertvárosban, a város egyik legelőkelőbb, legzöldebb részén ...
199 000 000 HUF
947 619 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi sorház hirdetés (49953733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Panorámás sorházi lakás eladó! Csak irodánk kínálatában! II/A Remetekertvárosban, a város egyik legelőkelőbb, legzöldebb ré...
199 000 000 HUF
947 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (43788327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív, panorámás családi ház eladó a ii/a kerületben! Gyönyörű, elvehetetlen panorámával rendelkező, klasszikusan elegáns,...
449 000 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (73494883)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 7
Budapest II. kerületben eladó egy 420 nm-es, top kategóriás, új építésű családi ház kitűnő fekvéssel. Telek mérete: 800 nm. ...
1 250 000 000 HUF
2 976 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (43442343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 700 m2
Telekterület: 1511 m2
Szobaszám: 7
III. Táborhegyen 700 nm-es ház 1511 nm-es telken eladó! Intézmények, rekreációs cégek, egészségügyi központok, nagycsaládosok...
549 000 000 HUF
784 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39894741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelében Elsősorban fiatal családokn...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47423573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Körúton belüli, pillanatnyilag is rövidtávú bérbeadással működő, 2 apartmanná kialakított ingatlan eladó a Kertész utcában. K...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83442649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belváros szívében a Király utcában a Gozsdu udvar szomszédságában eladó egy teljesen felújított, modern fiatalos stílusú, bút...
105 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38134744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Figyelem! Corvin negyedben, exclusive lakás, jó befektetési lehetőség! Eladásra kínálunk a 8. kerület, József Krt. -On a Prát...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lengyeltóti családi ház hirdetés (39648473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1746 m2
Szobaszám: 5
***Lengyeltóti kedvelt részén eladó családi ház***Az ingatlan felosztása: előszoba, nappali, konyha, négy szoba, fürdőszoba-wc,...
41 900 000 HUF
361 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79264332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Minőségi alapanyagok, hatalmas pozitív energia az amit ez a ház nyújtani tud! Ha az átlag felettit keresed megtaláltad! ☎ 0 6...
86 900 000 HUF
579 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (34925757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Heves megye, Gyöngyös felsővárosi részén kínálok eladásra egy 1985-ben kőből és téglából épült, statikailag jó állapotban lévő,...
59 900 000 HUF
344 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38456958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hárshegy azonnal költözhető új építésű luxuslakás, teljes berendezéssel, garázs és tároló lehetőséggel! II. kerület csendes ny...
450 000 000 HUF
3 082 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (85425739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Hárshegy azonnal költözhető új építésű dupla lakás, teljes berendezéssel, több mint 500 nm saját használatú kerttel, garázs és ...
1 066 800 000 HUF
4 354 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (14337848)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 1
Kis kertes ház eladó rózsavölgyben A Tegzes utca környékén hőszigetelt, klimatizált kis méretű jó állapotú kertes ház további ...
44 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (71475649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
800 000 000 HUF
3 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38323322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
English BELOW RÁDAY utca és a bakáts tér szomszédságában, belvárosi luxus, kilátással a dunára! Különleges hangulat különleges...
239 900 000 HUF
2 141 964 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41351357)