Eladó lakás 30 millióig (2001 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 001 db
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (73619355)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó franciaerkélyes téglalakás Kaposvár kedvelt részén – kiváló befektetés! Kaposváron, az Arany János utcában, az xl Fitne...
25 999 999 HUF
604 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úrkúti tégla lakás hirdetés (64589593)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek, legyen szó akár saját otthonról, akár befektetési céllal. Veszprém vármegye szívébe...
29 900 000 HUF
460 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45547887)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fiatal felnőttek figyelmébe ajánljuk ezt a kiváló lehetőséget, amely Miskolc dinamikusan fejlődő Győri kapu városrészében talál...
27 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki tégla lakás hirdetés (57298318)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó udvari lakás Celldömölkön nagy közös telekkel! Celldömölk központ közeli részén eladó egy 804 m²-es közös felhasználású...
25 300 000 HUF
401 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi egyéb lakás hirdetés (37592644)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok vármegye, Újszász városban, megvételre kínálunk egy felújításra szoruló 43 m2-es sorházi lakást. Az ingatl...
5 900 000 HUF
137 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43361775)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69345428)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37172593)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181127 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47329978)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180414 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (32448735)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79652298)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181099 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
22 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73239634)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180995 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
28 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (49675434)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tetőtéri lakás Salgótarján belvárosában – ideális otthon vagy befektetés! Salgótarján városközpontjától mindössze 5 per...
13 990 000 HUF
341 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (39646946)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Baján, Szentjánosban eladásra kínálunk egy 35 m²-es, földszintes, utcai bejáratú, másfél szobás lakást. Az ingatlan 1970-ben ...
16 999 000 HUF
404 738 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (44497951)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a nettó 53 m2-es, 2 erkélyes, klímás lakást, Nagykanizsán a keleti városrészben! KÖRNYÉK és KÖZLEKEDÉS...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27746322)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest belvárosában, Újlipótváros szívében, ahol egy 1928-ban épült neobarokk ház kiv...
26 990 000 HUF
2 699 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (34679139)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komlón, Körtvélyes városrészben eladó egy 48 nm-es, 3. emeleti panel lakás. Az ingatlan 2 külön nyíló szobával rendelkezik, í...
26 900 000 HUF
560 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (65323133)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36 nm-es, jó elosztású lakás Miskolc – Éder György utcában. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik saját íz...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb lakás hirdetés (47954452)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dorogon, új építésű, modern kialakítású 48, 6 m2 földszinti, társasházi lakás családiházas környezetben. A 8 lakásos tár...
55 HUF
1 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33534964)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kulcsrakész lakás eladó Csepel központjához közel! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
29 500 000 HUF
819 444 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal