Eladó lakás 30 millióig (2001 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 001 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73949447)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Regisztrációs szám: H516452 Kiadásra, befektetésre, vagy a "gyermek" felső fokú intézményben történő tovább tanulásának céljáb...
25 990 000 HUF
721 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki egyéb lakás hirdetés (65355389)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Sárospatak kedvelt részén egy 50 m²-es, 2 szobás lakást, amely egy 19 lakásos, rendezett társasház 4. emeletén...
19 000 000 HUF
380 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64748549)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra tervezveKifejezetten befektetőknek a XIII. kerületben, haszonélvezettel terhelten! a tulajdonjog eladó holtig tartó ha...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (53246373)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok belvárosában, az Ady Endre úton egy 49 m2-es két szobás lakást. ...
30 000 000 HUF
612 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (98116636)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna-Mözsön 65, 36 m2-es első emeleti lakás ELADÓ! A jelenleg emelt szerkezetkész állapotban lévő társasházban 4 önálló sorh...
25 530 000 HUF
392 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33536767)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy első emeleti, teljes körűen felújított lakást Sátoraljaújhely egyik kedvelt részén, a Vasvári környékén, m...
26 900 000 HUF
480 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33964929)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk egy 32 nm-es szuterénlakást, Budapest x. kerületében, a Liget utcában! Most itt a lehetőség, hogy Budapes...
23 990 000 HUF
749 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (74746544)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Kis lakás, kis rezsi! Eladó bútorozott, első emeleti, erkélye...
9 300 000 HUF
251 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (74733339)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alkuképes. Salgótarján, Vásártéren kínálok eladásra, egy erkélyes, déli fekvésű, közel 50 nm-es téglalakást a 2. emeleten. Jó...
15 800 000 HUF
343 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (85387463)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: rákospalotán, a rákos úton, eladó egy 50 m2 kertrésszel rendelkező, 27 m2, 1 szobás, földszinti, közepes állapo...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (64475693)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Békéscsaba Lencsési városrészében! Az ingatlan ideális választás lehet fiatal pároknak, de befektetésként is reme...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46894144)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (35615343)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (81677788)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (69215344)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási tégla lakás hirdetés (38148773)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaalmás központjában ELADÓ egy igazán hangulatos, 30 négyzetméteres társasházi lakás, amely ideális választás lehet akár első...
28 990 000 HUF
966 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (85254737)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. kerületben a Határ úthoz közel eső helyen kis kuckó ELADÓ! Társasházi lakás! 16Nm-es, 1 szobás, jó állapotú ingatlan. ...
25 500 000 HUF
1 593 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74284429)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ilyen áron lakóingatlant nem talál Budapesten! Eladó 15 m²-es, 1 szobás, szuterén lakás, amely egybenyitott lakótér és mini kon...
12 900 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (67148225)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Diósgyőri tégla lakás – Alakítsa ki saját igényei szerint! Eladó Miskolc közkedvelt, zöldövezeti városrészében, Diósgyőrben e...
19 490 000 HUF
512 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37973733)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dobozi lakótelepen eladó egy 18 nm-es, felújított, részben bútorozott garzonlakás. Az 1. emeleti lakás főzőfülkés, fürdőszobá...
27 500 000 HUF
1 617 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal