Eladó lakás 30 millióig (2001 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 001 db
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (33793245)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Mezőhegyes városközpontjában egy jó állapotú, tégla építésű, 3 szobás, 81 m2 területű lakás. a vizesblokk 2 éve teljeskör...
9 490 000 HUF
117 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (48155583)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakítsa Ön saját ízlésének megfelelően ezt a teljeskörűen felújított lakást! 2025-Ben teljesen felújított közös udvaros lakás...
23 490 000 HUF
870 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94192478)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (44377659)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó prémium minőségben felújított polgári lakás Orosháza belvárosában – saját kerttel és pincével Orosháza központjában, az ...
18 500 000 HUF
474 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (22749334)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc egyik közkedvelt városrészében, Észak-Kiliánban kínálunk eladásra egy 38 m²-es, erkélyes téglalakást, amely ideális vál...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (41673549)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kazincbarcika Újkazinc városrészében, egy 51 m²-es, 1. emeleti, tehermentes, hőszigetelt panellakás. Azonnal költözhető!...
27 900 000 HUF
547 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42977447)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy remek lehetőséget Miskolcon, egy 38 m²-es téglaépítésű téglalakás formájában. Az ingatlan 1980-ban épült,...
22 600 000 HUF
594 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki tégla lakás hirdetés (22352476)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Putnok városában egy 48 m²-es, téglaépítésű lakás, amely kiváló választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak, kisebb c...
6 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (57996775)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Amit az ingatlanról tudni kell: - 1. emeleti, egész nap szép világos, kényelmes, délnyugati fekvésű - 55 nm-es, erkélyes - 2...
24 800 000 HUF
450 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Görbeházai tégla lakás hirdetés (34347245)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretném eladni kádárkocka lakásom, 2 nagyszoba nappali, fűrdőszoba, kamra, nyárikonyha, műhely. Az előtérben lehet vezetékes ...
11 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi panel lakás hirdetés (38975454)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan a város központjában van tehát minden elérhető séta távolságra helyezkedik el, pl: iskolák, óvoda, bolt, orvosi ren...
28 900 000 HUF
614 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43471523)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított lakás eladó, melyet Te rendezel be otthonossá! FIATALOS, tehermentes, nem lakott, másfél szobás, 10. emeleti lakás...
24 790 000 HUF
708 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (48351515)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Heves vármegye, Zagyvaszántó településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, téglaépítésű, tehermentes 2+3 szobás, 1. emeleti lakást...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (87375597)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (71763643)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsabán 52 nm-es lakás eladó. Az ingatlan, a vasút állomás közelében, tégla falazatú négy szintes társasház 4. emeletén hel...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (83862445)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas lakás Ajkán, garázzsal és saját kerttel! Ajka Csinger városrészében kínálok megvételre egy 79 m²-es, első emeleti...
21 900 000 HUF
277 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (79373535)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy felújított, berendezett lakás Ajkán, amely azonnal költözhető! Ajka Csinger városrészében kínálok megvételre egy 39...
14 900 000 HUF
382 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44434992)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53291498)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, eladásra kínálunk egy 30 nm-es, 1 szobás, saját igények szerint alakítható téglalakást, amely rövid időn...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24514446)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal