Eladó lakás 30 millióig (2001 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 001 db
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (46932595)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen, nyers tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezet...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (93647524)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Római körúton egy 4. emeleti 2 szobás részben felújított lakást. Az ingatlanban egy tisztaság...
28 499 000 HUF
537 716 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45346484)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújvárosban a Békevárosrészben lakás eladó! Dunaújvárosban a Palme közben eladó egy 46 m2-es 1+ 1 fél szobás lakás. Az inga...
30 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (67433643)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa belvárosában, az Erzsébet tér közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 52 m²-es, 1+1 félszobás, polgári jellegű, f...
24 100 000 HUF
463 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (28328744)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás garzon újpesten, a bródy imre gimnázium közelében! 🏡 Az Újpesti Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emele...
24 900 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (78333429)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Harkány csendes, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy téliesített, bejáratott vendégkörrel rendelkező, felújított nyaraló...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33279795)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc - Diósgyőrben örökpanorámás, panelprogramos lakás eladó! Miskolcon az Árpád úton, eladó egy 51m2-es panelprogramos, pra...
28 000 000 HUF
549 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (76364737)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békés, Bánhida városrészén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely remek lehetőség...
13 500 000 HUF
245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (48998393)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
13 500 000 HUF
245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (33633659)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35687953)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34299231)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (36473213)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180771 hivatkozási számú keszthelyi társasházi lakás. Keszthelye...
28 900 000 HUF
875 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (37123363)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Emelt szintű szerkezetkész lakások eladók Csepelen! AZ ingatlan iroda besorolású, lakás hitel nem vehető fel RÁ! ! ! ! ! ! ! !...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (95792933)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
854 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (77148349)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74959215)
29 napja a megveszLAK-on