Eladó lakás 30 millióig (2001 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 001 db
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (97584499)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96937465)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54481439)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37449533)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47356287)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79234227)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra tervezveKifejezetten befektetőknek a XIII. kerületben, haszonélvezettel terhelten! a tulajdonjog eladó holtig tartó ha...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (64366247)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32479897)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33554965)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179908 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
20 700 000 HUF
591 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93346334)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180414 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (99328969)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181099 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
22 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (91328398)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180995 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
28 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34937336)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedülállóknak, fiatal, vagy idősebb pároknak, befektetőknek kivételes lehetőség Eger történelmi belvárosában! Egerben belvá...
12 500 000 HUF
657 894 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52656344)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség! ! ! ! Ügyvédi megosztási SZERZŐDÉSSEL! ! ! ! Eladó galériás minigarzon 8. kerület csendes kis ut...
26 500 000 HUF
1 766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (74778772)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Lakás Ajka! Felújított, igényes, modern, klímás lakás, teljes berendezéssel, nagy fedett autó beállóval eladó! Eladásr...
14 900 000 HUF
382 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (33393286)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén, a Kossuth Lajos utcában eladó egy 48 m²-es, 3. emeleti, két szobás lakás. Az ingatlan átlagos állapotú, így ném...
12 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (27142127)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békés, Bánhida városrészén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely remek lehetőség...
13 500 000 HUF
245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (54345625)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés belvárosában, a piac környékén eladó egy 59 m2-es 1. emeleti lakás, 4 m2-es loggiával! Az ingatlan szuper elhelyezkedésse...
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73274329)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (25764959)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya megye, Komló belváros közeli részén kínálunk eladásra 2 szobás, felújított, gondosan karbantartott második emeleti tégl...
22 300 000 HUF
446 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal