Eladó lakás 30 millióig (2001 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 001 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33449657)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34473493)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (54848299)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Pécs keleti lakóövezetében kínálok megvételre: keleti tájolású, 36 m² alapterületű 1 szobás tégla-lakást, csendes környéken, ...
27 300 000 HUF
682 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (52969175)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1. emeleti egyszobás lakás tégla falazatú lakóépületben. A Pécs keleti lakóövezetében kínálok eladásra: keleti tájolású...
27 300 000 HUF
758 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (97299463)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ajkán, a Móricz Zsigmond utcában kínálunk eladásra egy 35 nm-es, földszinti lakást. A társasház egy csendes, rendezett és par...
29 200 000 HUF
834 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kővágószőlősi tégla lakás hirdetés (23452463)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzelj el, egy varázslatos, csendes környezetet a Mecsek lábánál Kővágószőlősón Baranya vármegyében. Ingatlanunk ideális vál...
24 000 000 HUF
461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44457729)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon a Hegyalja utcában, Diósgyőr városrészben, földszint+ 10 emeletes panelprogramos egyedi hőmennyiségmérős alacso...
19 450 000 HUF
694 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (62495777)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörű, felújított téglalakás Nagykanizsán, amely ideális választás lehet családok számára. a 75 négyzetméteres ing...
29 300 000 HUF
390 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (82846239)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 2. emeleti, 46 m²-es, 2 szobás lakás Lábatlan egyik legkeresettebb részén, a ...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (29588563)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsán 2 szobás udvari lakás központi helyen eladó! Szeretnél olyan helyen élni ahonnan minden gyorsan elérhető? Akkor ...
29 900 000 HUF
679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93359543)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96433875)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (81346945)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78377278)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon a Győri kapu kedvelt részén egy 37 nm-es, 1, 5 szobás, egyedi mérős kiváló elosztású kőerkélyes lakás. Az ingat...
24 900 000 HUF
672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (73624527)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84199755)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77467443)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73335157)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (76678357)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68438475)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal