Eladó lakás 30 millióig (2003 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 003 db
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (77888859)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mobil házak értékesítése Magyarország egész területén! Gyors megoldás azoknak akik saját otthonra vágynak kedvező áron, hiszen ...
11 280 000 HUF
322 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (23342369)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 42 nm-es, 4. emeleti, 2 szobás a 3%-os hitelre is alkalmas lakást Mosonmagyaróváron. Az ingatlanhoz tartoz...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (28735355)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
11 280 000 HUF
322 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39345994)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (34362337)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 19 900 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (59484879)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében eladó egy teljeskörűen felújított, 25 m²-es garzonlakás! Kiváló elhelyezkedésű, polgári tégla társasház...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (88516396)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csepel Művek területén felújított, igényesen kialakított lakás várja új tulajdonosát. a lakás iroda besorolású, a második eme...
22 499 999 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92535533)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24766867)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (38639484)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180214 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Eladó Nag...
27 900 000 HUF
357 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi tégla lakás hirdetés (34283736)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180195 hivatkozási számú sajóbábonyi társashá...
23 500 000 HUF
367 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki tégla lakás hirdetés (64534934)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Putnok9n eladó egy 123 nm-es, kertkapcsolatos társasházi lakás. Az ingatlan a település központjában, frekventált helyen, a he...
13 600 000 HUF
110 569 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85123496)
68 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretném eladni a lakásomat, sajnos. Jelenleg albérlő lakja.
25 900 000 HUF
470 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (48689146)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Referenciaszám: #NH1941-2 Infó: Papp Nikolett Juhász Kornélia Kiskunhalas Jókai utcában 2 szintes kertkapcsolatos lakás! Elad...
27 990 000 HUF
266 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (38134984)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1941-1 Infó: Papp Nikolett Juhász Kornélia Kiskunhalas Jókai u. Felújítás alatti 2 szobás amerikaikonyhás k...
29 900 000 HUF
467 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (48263886)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Salgótarján városában, a Salgó út közelében egy 52 négyzetméteres, 4. em...
12 500 000 HUF
240 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59345758)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Ligetváros egyik frekventált részén, a Péterfy Sándor utcában eladó egy 88 nm-es, szuterén elhelyezk...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (34794233)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aradi lakótelepen a  város  kedvelt részén kínálok megvételre egy 68 m² alapterületű, harmadik emeleti társasházi lakást. Az in...
28 500 000 HUF
419 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (33734922)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szentesen a belvárosban eladó nappali/étkező + 1 hálószobás, 55 m2-es, erkélyes lakás. A környék infrastruktúrája kiemelkedő:...
27 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (31597446)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, mégis egy csendes, nem forgalmas utcában egy 6...
9 999 000 HUF
156 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal