Eladó lakás 30 millióig (1995 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 995 db
Eladó Hajmáskéri tégla lakás hirdetés (63738111)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 54 m2-es lakás HAJMÁSKÉREN! FIGYELEM! - a lakás TEHERMENTES - 2023-tól folyamatos felújításon esett át - Tulajdonviszo...
26 990 000 HUF
499 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (83297743)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ár: 25. 000. 000 Ft Szentes központjában, frekventált helyen, a 4. emeleten eladó egy 33 m2 alapterületű lakás. A lakásban 1 s...
25 000 000 HUF
757 575 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (47425373)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen, nyers tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezet...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (64223996)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Lajosmizse szívében csendes nyugodt, de mégis központi helyen egy szép, tiszta rendezett társasházban ela...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73845595)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46594343)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
24 500 000 HUF
480 392 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64394469)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (17734782)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (77575277)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181502 hivatkozási számú almásfüzitői társasházi lakás. Azonnal költö...
24 900 000 HUF
541 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84774945)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt, minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, kínálunk ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99636938)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern üzlethelyiség, kiváló lokációval eladó! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében megkezd...
30 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (52949743)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Körmenden a Bartók lakótelepen tégla építésű lakás eladó. A harmadik emeleti ingatlanban 2 szoba, konyha, kamra, közlekedő és ...
26 000 000 HUF
530 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (18873412)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Törökszentmiklós abszolút központjában egy kiváló adottságokkal rendelkező, 51 m2-es, 3. emeleti tégla lakás! Ha olyan o...
27 600 000 HUF
541 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98338424)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Világos, jó elosztású 2 szobás + gardróbos tégla lakás eladó Miskolcon! Az ingatlan egy 57 m²-es, kiváló el...
27 900 000 HUF
489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi tégla lakás hirdetés (78255446)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tágas, napfényes otthon közel Budapesthez zöld környezetben – Ercsi Cukorgyári lakótelep Ercsi csendes, barátságos részén, a C...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (63753222)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bátonyterenyén, Nagybátony városrészen, a Barátság úti kedvelt lakótelepen, 1+2 félszobás újszerű állapotú, nagy erkélyes tágas...
17 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (33474489)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya vármegye Komló Körtvélyes városrészen 48 nm földszinti lakást kínálok megvételre. Beosztásából adódóan 2 szoba, konyha,...
19 500 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (28932233)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Békés belvárosában egy kényelmes, 58 négyzetméteres, II. emeleti, erkélyes, téglaépítésű lakás, mely ideális választás le...
25 900 000 HUF
446 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43586658)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Kisterenye település részén egy 61 m2es családi házat csendes mellék utcában, mely ikerház részé...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (89734912)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Almásfüzitőn a IV. Béla úton társasház lakás eladó. A lakás jellemzői: - 25nm+erkély - új bejárati ajtó lett beépítve - el...
18 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal