Eladó lakás 40 millióig (4755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 755 db
Eladó Edelényi egyéb lakás hirdetés (73276959)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Edelény belvárosában kínálok megvételre egy 63 m²-es, 1+1 fél szobás, erkélyes, első emeleti lakást, ahonnan páratlan kilátás n...
24 500 000 HUF
388 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (61723417)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Id: 1238543 Szép, világos, jó állapotú lakás a Baross utcában, a körúttól 2 megállóra! Eladó egy 25 m2-es, első emeleti, jó ...
39 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43834846)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc, Szent István utcában eladó egy 57 m²-es, 2 külön nyíló szobás, erkélyes téglalakás. Az elhelyezkedése annak lehet iga...
29 990 000 HUF
526 140 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93824176)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskeméten, a Juhar utcában,  szigetelt tégla társasház i. emeletén, 26 nm-es 1 szobás lakás eladó! JELLEMZŐK:  - konvektoros fűtés - műanyag ablakok - azonnal költözhető Hívjon! Szolgáltatásaink, kereső ügyfeleink részére díjtalan!
33 900 000 HUF
1 303 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573961)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel! ​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermen...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (43354375)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathelyen a Szent László király utcában 42 m2-es magasföldszinti lakás eladó. Az ingatlant 2016-ban felújították. a külső n...
35 900 000 HUF
854 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (58391995)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 45 m²-es lakás Tokod központi, mégis csendes részén saját terasszal és külön bejá...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32341283)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem hisz a szemének? Szuper kis lakás várja kreatív tulajdonosát! Budapest x. kerületben a Városközpontnál, liftes házban, 38...
37 990 000 HUF
999 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27459439)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepen eladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis lét...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79492964)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! Saját igényre szabva egy komfort...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (45674874)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egerben belváros közeli, kiváló adottságokkal rendelkező, 2 szobás 57 nm-es, loggiás, panorámás lakás eladó! Rendezett, nyugo...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79257429)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Költözz be azonnal álmaid pécsi lakásába! Pécs belvárosának közvetlen közelében, a közkedvelt Liget lakópark nyugodt, modern, c...
35 500 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (35738466)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a kisz lakótelepen egy két szobás, erkélyes, 2. emeleti tehermentes lakás, amely rövid határidőn belül birtokba vehető. A...
38 900 000 HUF
682 456 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (65927646)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében, azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (31494338)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Lakás Gyula, Törökzugi soron! Gyula Külső-Törökzug városrészén eladó egy 3. emeleti, 50 m2-es, erkélyes jó állapotú lak...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (39443343)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (39443343)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (42424275)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2