Eladó lakás 40 millióig (4753 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 753 db
Eladó Marcali panel lakás hirdetés (71574982)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Központi lakás! Marcaliban, mindenhez közel eladó ez a második emeleti, 50 m2-es, kétszobás panel lakás. Az ingatlan nyugati...
24 900 000 HUF
498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tégla lakás hirdetés (96277962)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Csongrád központjában kínálunk megvételre egy felújítás állapotban lévő, 55 négyz...
32 900 000 HUF
598 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (93441747)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, egyedi kialakítású 62 m2-es társasházi lakást kínálok eladásra modern, újszerű állapotban Kiskunfélegyházán. a lakás ...
36 500 000 HUF
588 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (55784248)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (51776524)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, jó elosztású 2 szobás lakás a Béke városrészben, Azonnal költözhető Dunaújváros Béke városrészben, a Tavasz utca el...
31 900 000 HUF
678 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57837344)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26123756)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79415352)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Építők útján eladó egy 2 szobás, 47 nm-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás tégla épületben. Vételár k...
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (94795748)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika belvárosában eladó egy szépen megújult 42 nm-es, 2. emeleti, egyszobás lakás vadonatúj klímaberendezéssel, ami té...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39714938)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Diósgyőr kedvelt részén az Árpád utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú 3. emeleti lakás 10 emeletes pane...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (95973339)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 34 nm-es, 1 szobás, 4. emeleti panellakás. Az ingatlan panelprogramos, a felújítás tel...
26 500 000 HUF
779 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (83726733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári 4. emeleti tégla lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvá...
33 700 000 HUF
783 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (43143426)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás lakás a belváros közelében, Salgótarjánban! Salgótarjánban, az Acélgyári úton kínálunk eladásra eg...
12 990 000 HUF
240 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (67344355)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy földszinti, 2 szobás, 49m2 -es téglalakás Tatabánya Kertvárosban. Az épület kívűlről egy 10 cm-es szigetelést kapott...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (15563482)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bosnyák tér közelében kertkapcsolatos jó állapotú garzon LAKÁS! Közös udvaros, kulturált lakóközösségű társasházban kínáljuk ...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (34226913)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2