Eladó lakás 40 millióig (4755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 755 db
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (49173314)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 nm-es, 2 szobás ház egy 80 nm-es alapterületű telken, saját gépkocsi beállóval! Az ingatlan átlagos állapotú, ug...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (79323394)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Széll Kálmán utcában egy 53 nm-es, kétszobás, déli fekvésű, erkélyes téglalakás a harmadik emeleten. a lakás átlagos ál...
35 400 000 HUF
667 924 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (44446552)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Tapolca szívében egy 54 m2 alapterületű 2 szobás, erkélyes lakást. KIEMELT megbízás az otthon centrum KÍNÁLA...
31 900 000 HUF
590 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi panel lakás hirdetés (54924747)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás lakás Mohácson, belváros közelében! Jó kisugárzású, 2. emeleti, részben felújított lakás zárt, rendezett lépcs...
32 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47987433)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön, a  Család utcán eladó egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás egy 4 emeletes, panel falazatú társas...
37 500 000 HUF
694 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63565487)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Család utcában kínálunk eladásra egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást egy 4 emeletes, panel falazatú társash...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49276528)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomás közelében, a Toldi utcán, 54 nm-es, 2 szobás, étkezős, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35829925)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező lakást Nyíregyháza kedvelt részén, a Toldi utcán. Az 54 m²-es, 2 szoba + ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94553213)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (44333576)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 2 szobás alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajodnlap s...
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (83889752)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (47953345)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (13351265)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: csendes mellékutcában, újpest szomszédságában, 35 m2, 1 szobás, közepes állapotú téglalakás, TÁROLÓVAL. AZ ép...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44959593)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes mini-garzon a blaha lujza térnél – felújított állapotban (csak készpénzes VEVŐKNEK) Belső kétszintes, á...
35 800 000 HUF
1 154 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47371639)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes garzon a blaha lujza térnél – felújított ÁLLAPOTBAN Belső kétszintes, állógalériás lakás 50–70 méterre ...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76429899)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern garzon a Corvin-negyed közelében Eladó egy 27 nm-es, világos félemeleti lakás a Corvin-negyed közelében, dinamikusan fe...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (46777424)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarjánban eladó egy 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás! Eladásra kínálunk egy 54 m²-es, 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes...
17 990 000 HUF
333 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (43753527)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1+1 félszobás lakás Mosonmagyaróvár ipartelepi részén Mosonmagyaróvár ipartelepi városrészén, egy rendezett, 4 emeletes ...
31 900 000 HUF
778 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabi tégla lakás hirdetés (77534932)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy kihagyhatatlan lehetőség Tabon annak, aki csak költözni szeretne! Eladásra kínálunk Tab legfrekventáltabb helyén egy gyönyö...
39 900 000 HUF
586 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal