Eladó lakás 40 millióig (4755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 755 db
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (73247494)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hegyeshalomban Új építésű lakások szép új környezetben - 2026. II. Félévi ÁTADÁS! Hegyeshalomban közel az osztrák és szlovák ...
36 820 000 HUF
1 150 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45797744)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomás közelében, az Érkert nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 55 m²-es, kiváló elosztású, ...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34312223)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29445239)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt részén, Újgyőri főtér szomszédságában, a Károly utcában, egy 55 nm-es, 2 szobás, második emeleti, t...
32 500 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57487758)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94493555)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37572594)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc abszolút belvárosában, 61 nm-es, 2 szobás polgári lakás! Eladásra kínálunk Miskolc szívében egy 61 nm-es, 2 szobás nagy...
32 990 000 HUF
540 819 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (63954738)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (52599635)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon a Bulgárföldön a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, felújítandó állapotú erkélyes lakás 4 emeletes tég...
22 990 000 HUF
425 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (83334379)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (73544926)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Mezőhegyes szívében egy 3 szobás, gázcirkós fűtésű, részben felújított panellak...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai egyéb lakás hirdetés (79785259)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Orosháza külterületén, Békés megyében egy különleges hangulatú, 71 nm-es társasházi lakás, amely egy nyugodt, természetkö...
29 000 000 HUF
408 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54673453)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Budapest x. kerületében, Gyárdűlőn – Ideális befektetés vagy első saját otthon Budapest x. kerületének Gyárd...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi tégla lakás hirdetés (39957194)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskőrösön központjában a Kálvin János utcában, 3. emeleti, 3 szobás, 61 m2-es, tégla építésű lakás ELADÓ! Cserélt műanyag ny...
38 000 000 HUF
622 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84971965)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy világos, jó elosztású, 57 m2-es, 2 szobás lakást Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében. Az ingatlan...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (35335662)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Kiskunfélegyházán egy teljes körűen felújított, 34 m2-es, 1 szobás, földszinti lakást, amely kiváló elhelyezk...
27 900 000 HUF
820 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (35335662)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted