Eladó lakás 40 millióig (4755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 755 db
Eladó Bezenyei tégla lakás hirdetés (33443533)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó új építésű, azonnal költözhető lakás Bezenyén! Bezenyén kínálunk megvételre egy 33, 16 m²-es, új építésű társasházi laká...
33 600 000 HUF
1 018 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (74449435)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42877627)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53473377)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (18724476)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69744864)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (95874184)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (97535951)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely egyik kedvelt városrészén, a Derkovits ltp. -En kínálunk eladásra egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Az ing...
37 900 000 HUF
689 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (17495436)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a Széchenyi város szívében! Széchenyi város egyik közkedvelt részén kínálunk eladásra egy 35 m²-es, e...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb lakás hirdetés (38962233)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegye Kiskunhalas városközpontjához közeli utcában eladó egy 47 m2-es társasházi, vegyes falazatú lakás. Az önál...
15 900 000 HUF
338 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (53552875)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskunhalas belvárosában, kiváló helyen vállalkozás céljára is alkalmas, felújítandó, földszinti lakás eladó. Az ingatlanban ké...
22 900 000 HUF
424 074 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (97534747)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálja eladásra, Oroszlányon a Dózsa György utcában, ezt a jó állapotú, 1 szobás, erkélyes,...
26 990 000 HUF
870 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (79963727)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
26 990 000 HUF
870 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (99257793)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178330 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó 28 négyzetmét...
22 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (49473413)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy Tatabánya Gál István lakótelepi 10 emeletes panel épületben lévő, 7. emeleti 1 szobás, erkélyes 37 m2-es lakás. A ny...
31 700 000 HUF
856 756 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (36195335)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében eladó egy teljeskörűen felújított, 25 m²-es garzonlakás! Kiváló elhelyezkedésű, polgári tégla társash...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői tégla lakás hirdetés (49728714)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szélső elhelyezkedés, tágas terek! Egyedi lehetőség FELDEBRŐN! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Megvételre kínálo...
15 500 000 HUF
227 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői egyéb lakás hirdetés (57742679)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modernizált belső, nyugodt otthon! Korszerűsített lakás FELDEBRŐN! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Feldebrő Verp...
15 500 000 HUF
276 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi panel lakás hirdetés (57199895)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben eladó, lakótelepen, egy 56 négyzetméteres, panel lakás, 2 külön nyílós szobákkal, klímás, 4. emeleti erkélye...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (82725184)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sárospatak kedvelt, jól megközelíthető részén egy 51 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás, ahol valóban minden ...
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal